Nergal pokazał słodkie zdjęcie z dzieciństwa: "Nie dajcie się zwieść tym niewinnym oczom!"

07.10.2019 15:29
Nergal pokazał słodkie zdjęcie z dzieciństwa: "Nie dajcie się zwieść tym niewinnym oczom!" Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Fani zaczęli żartować z zawartości butelki w rączkach małego Nergala.

Nergal lubi dzielić się ze swoimi fanami przeróżnymi zdjęciami. Na jego Instagramie możemy zobaczyć fotki z koncertów, fanarty, tatuaże fanów. Muzyk pokazuje również, jak niszczy obraz Matki Boskiej, czy dzieli się fotografiami z czasów jego choroby. Jak więc widać, dla Nergala nie ma tematów tabu. Muzyka czasami ogarnia nostalgia i wówczas dzieli się zdjęciami z przeszłości, również tej bardzo odległej. Nergal postanowił pokazać swoim fanom swoją fotografię z dzieciństwa i trudno uwierzyć, że muzyk kiedyś był takim małym słodziakiem.

Nergal pokazał słodkie zdjęcie z dzieciństwa: "Nie dajcie się zwieść tym niewinnym oczom!"

Na starej fotografii widać małego Nergala z butelką. Muzyk opatrzył zdjęcie komentarzem w swoim stylu:

Nie dajcie się zwieść tym niewinnym oczom! Ten chłopak wyrósł na ludzkiego człowieka-potwora, behemotha i zdemoralizował świat głośną muzyką, która jest kure*sko brzydka i demoniczna!

Zobaczcie, jak kiedyś wyglądał Nergal:

Przeczytaj także

Oczywiście fani zaczęli zastanawiać się, co też pił wówczas Nergal i pojawiły się żartobliwe komentarze, że może to być alkohol. Obejrzyjcie również inne stare zdjęcia, gdy Nergal był piękny i młody oraz miał długie włosy jak na metalowca przystało:

Muzyk podzielił się również fotografią ze swoim dziadkiem:

Behemoth zakończył właśnie trasę Ecclesia Diabolica Baltica w Polsce, która wystartowała 26 września 2019 we Wrocławiu. Obok ekipy Nergala na scenie zobaczyliśmy także Zeal & Ardor, Whoredom Rife oraz In Twilight's Embrace.

Zobacz także: Behemoth "Ecclesia Diabolica Baltica": Nergal z zespołem zagrał koncert w Katowicach [ZDJĘCIA]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.