Nergal pokazał zdjęcie sprzed 10 lat. Białaczka zmieniła go nie do poznania

12.03.2020 12:18
Nergal pokazał zdjęcie sprzed 10 lat. Białaczka zmieniła go nie do poznania Fot. Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

Lider Behemotha postanowił opublikować zdjęcie, które wykonał 10 lat temu w szpitalu. Fotografia poruszyła wielu fanów.

Nergal postanowił cofnąć się do wydarzeń, które miały miejsce 10 lat temu. W 2010 u frontmana Behemotha zdiagnozowano białaczkę. Muzyk trafił na oddział hematologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, a rok później przeszedł udaną operację przeszczepu szpiku. 

Nergal pokazał zdjęcia sprzed 10 lat. Białaczka zmieniła go nie do poznania

Jeszcze w 2019 roku Nergal podzielił się swoim zdjęciem z okresu leczenia, na którym trudno go rozpoznać. Rok później ponownie postanowił pokazać fotografię ze szpitala, gdy przechodził chemioterapię:

Niedługo minie 10 lat od mojej choroby. Białaczka była moim mrocznym pasażerem i całe szczęście udało mi się jej pozbyć. Tak, tak, tak... to ja na tym zdjęciu, byłem wtedy w trakcie chemioterapii. 

Zobaczcie zdjęcie Nergala z tego niełątwego okresu w jego życiu:

Przeczytaj także

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których fani podziwiają Nergala za siłę w walce z poważną chorobą. Historia muzyka dla wielu jest inspiracją, by mimo wszystko walczyć o swoje zdrowie i się nigdy nie poddawać. 

Zobacz także: Dlaczego Nergal woli satanizm od katolicyzmu? Muzyk wyjaśnił

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.