Nergal w utworze "Blakk Metal" od Hell-Born. Zespół powraca po 12 latach

11.01.2021 09:50
Adam Nergal Darski Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Lider Behemotha, Adam Nergal Darski wystąpił gościnnie w najnowszym utworze grupy Hell-Born. Zespół powrócił po 12 latach z kompozycją "Blakk Metal".

W 2020 roku metalowa grupa Hell-Born zapowiedziała nowe wydawnictwo. Krążek mocno zaskoczył i ucieszył fanów formacji oraz środowisko ekstremy. Chociaż grupa nie zawiesiła działalności i funkcjonuje od późnych lat 90., to jej ostatni długogrający album został wydany w 2008 roku.

Nergal w nowym utworze Hell-Born

Po płycie "Darkness" grupa Hell-Born zamilkła, a fani musieli czekać na nowe wydawnictwo kapeli aż 12 lat. Muzycy jeszcze w 2020 roku wydali singiel "Axis of Decay", który zapowiada album "Natas Liah". Wcześniej można było usłyszeć ich kompozycję na dwóch splitach - "KultRock Sound #21" w 2010 roku oraz "Hellbound Hearts" wydanym 9 lat później.

Polecamy

Tym razem formacja udostępniła kolejny utwór z nadchodzącego albumu. Jest to wyczekiwana kompozycja "Blakk Metal", na której słyszymy lidera Behemoth - Adama Nergala Darskiego. To nie pierwszy raz, kiedy lider formacji Hell-Born współpracuje z najpopularniejszym polskim metalowcem. Adam Muraszko znany pod pseudonimem "Baal" rozpoczynał swoją karierę właśnie w Behemoth, w którym grał do 1996 roku.

Hell-Born "Natas Liah". Kiedy premiera?

Najnowsze wydawnictwo Hell-Born, płyta "Natas Liah" ukaże się 26 stycznia 2021 roku pod barwami undergroundowej wytwórni Odium Records. Na krążku znajdzie się 9 kompozycji.

Hell-Born - "Natas Liah". Tracklista:

  1. When You Are God
  2. Axis of Decay
  3. Ye Olde Woods Devil
  4. Uroboros
  5. The Butcher
  6. Son of Earth
  7. In God’s Death
  8. Soulrape
  9. Blakk Metal
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.