Nergal zaprasza swoich fanów do udziału w teledysku [WIDEO]

28.10.2019 14:35
Nergal zaprasza swoich fanów do udziału w teledysku [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Lider grupy Behemoth opublikował wideo na swoim Facebooku, w którym prosi o pomoc fanów. Muzyk poszukuje statystów do nowego teledysku.

Adam Nergal Darski słynie ze swoich kontrowersyjnych wpisów na portalach społecznościowych. Muzyk często komentuje za ich pośrednictwem otaczającą nas rzeczywistość i opisuje ją mocnymi, często umiarkowanie poprawnymi politycznie słowami. Tym razem artysta zamieścił na swoim Facebooku krótkie wideo o całkiem innej tematyce. Lider grupy Behemoth zaprosił fanów do współpracy.

Nergal zaprasza fanów do udziału w teledysku

Wszyscy fani Nergala, którzy 31 października 2019 roku będą mogli pojawić się w Warszawie, mają szansę na współpracę z ulubionym artystą. Muzyk ogłosił, że poszukuje 50 statystów, którzy wezmą udział w jego teledysku. 

Zapraszam serdecznie, zróbmy rozp*erdol!

Przeczytaj także

Darski nie sprecyzował, czy nowy klip będzie obrazem do muzyki Behemotha, Me And That Man czy jeszcze innego projektu. Wszystkich szczegółów wybrani kandydaci dowiedzą się ze zwrotnego maila. Akcja jest działalnością non profit, mogą wziąć w niej udział osoby w różnym wieku. Wystarczy tylko wysłać swoje zdjęcie z opisem na adres teledysk@filmprodukcja.com.

Zobacz też: Behemoth, Zeal & Ardor, In Twilight's Embrace na trasie Ecclesia Diabolica Baltica. Przystanek: Warszawa [RELACJA] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.