Nick Cave & The Bad Seeds przekłada trasę koncertową. Planowany występ w Polsce się nie odbędzie

19.03.2020 13:51
Nick Cave & The Bad Seeds przekłada trasę koncertową. Planowany występ w Polsce się nie odbędzie Fot. Rex Features/East News

Nick Cave & The Bad Seeds nie odwiedzi w ramach najnowszej trasy naszego kraju. Europejskie koncerty zostały odwołane ze względu na pandemię. 

W związku z panującą na świecie pandemią koronawirusa, lista koncertów i wydarzeń kulturalnych, które musiały zostać odwołane lub przełożone się wydłuża. W tym roku żadna gwiazda nie zagra na Glastonbury Music Festival, nie rozstrzygnie się także Konkurs Piosenki Eurowizji, a Gala Płyty Rocku 2020 zostanie przeprowadzona On Air na antenie Antyradia.

Koncert Nick Cave & The Bad Seeds w Polsce odwołany

W 2019 roku nową płytę nagrał melancholijny Nick Cave. W ramach promocji krążka "Ghosteen" muzyk ogłosił trasę koncertową po Europie. Występy miały objąć także Polskę. Muzycy mieli pojawić się 28 maja 2020 roku w Arenie Gliwice - niestety do koncertu nie dojdzie.

Przeczytaj także

Nick Cave poinformował, że trasa koncertowa po Europie planowana na niedalekie miesiące zostanie przełożona. W związku z tym w planowanym wcześniej czasie nie odbędzie się także polski występ wokalisty. Nowa data eventu zostanie podana już wkrótce, a organizatorzy zapewniają, że bilety na wydarzenie zachowają swoją ważność.

Artyści poinformowali nas o swojej decyzji słowami:

Podjęliśmy decyzję o przełożeniu europejskiej trasy Nick Cave and The Bad Seeds. Chociaż jest to dla nas niezwykle trudne, czujemy, że to najlepszy krok, jaki możemy podjąć w celu utrzymania Waszego pełnego bezpieczeństwa.

Ciężko pracujemy nad ustaleniem nowych dat i przekażemy Wam te informacje tak szybko, jak to możliwe. Wszystkie zakupione bilety zachowają ważność na przełożone koncerty.

Wysyłamy Wam dużo miłości,
Nick Cave and The Bad Seeds

Zobacz też: Katastrofalne straty branży rozrywkowej przez koronawirusa. Nadchodzą masowe zwolnienia 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.