23.03.2015 16:09

Nick Cave wyda książkę z torebek na wymiociny

Muzyk opublikuje „The Sick Bag Song”, czyli książkę, która powstała z zapisków umieszczonych na workach na wymioty. O czym będzie ta lektura?

Nick Cave wyda książkę z torebek na wymiociny
foto: David Shankbone, CC BY 3.0

Nick Cave nie cierpi na coś takiego, jak nuda twórcza. Okazuje się, że nawet, gdy leci samolotem i nie ma przy sobie ekskluzywnego notesu, to nic nie szkodzi... Przecież można wylać z siebie to, co siedzi w nas najgłębiej, na torebkę przeznaczoną do przechowywania naszych wymiocin!

Tak właśnie było w trakcie trasy koncertowej z zespołem The Bad Seeds, która obejmowała 22 miasta Ameryki Północnej. Nick Cave postanowił złożyć wszystkie zapiski i w ten sposób powstała „The Sick Bag Song”. Obejrzyjcie zapowiedź niezwykłego wydawnictwa!

Książka ukaże się w dwóch wersjach. Standardowa edycja książki będzie wydana 8 kwietnia 2015 roku w twardym pudełku. Oprócz lektury znajdziemy w niej także plik audio do pobrania, w którym Nick czyta skróconą wersję książki i ebook. Cena to 45 dolarów.

sick_bag_001

Limitowana edycja (220 sztuk) ujrzy światło dzienne 4 czerwca 2015 roku. Znajdziemy w niej książkę i odręczne notatki Cave’a, a także audiobook na podwójnym winylu w białym kolorze. Cena to 1124 dolary.

nashville_ltd

Czekacie na „The Sick Bag Song”?

Magda Słomka
Tagi: Rock News Nick Cave