02.02.2017 09:13

Nickelback w 1. singlu z płyty „Feed the Machine”

Grupa Chada Kroegera udostępniła nowy kawałek. Zobaczcie lyric video do tytułowej kompozycji z „Feed the Machine”.

Nickelback w 1. singlu z płyty „Feed the Machine”
foto: kadr z wideo

Nickelback dopiero co pochwalił się podpisaniem nowego kontraktu płytowego z wytwórnią BMG, a już przechodzi do konkretów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami udostępnił właśnie pierwszy singiel zapowiadający następcę „No Fixed Address”. Fani mogą odetchnąć z ulgą - słychać po nim, że tym razem będzie to znacznie lepszy materiał.

Album zatytułowany „Feed the Machine” ukaże się nakładem wytwórni BMG już 9 czerwca 2017 roku. W oczekiwaniu na ten krążek, możemy już dziś odpalić futurystyczne lyric video zrealizowane do kawałka tytułowego. Jak na standardy Kanadyjczyków to całkiem złowrogi numer, ale na płycie z pewnością nie zabraknie też lżejszych ballad.

Teledysk obejrzycie poniżej:

Żartowaliśmy o doommetalowych kompozycjach na nowym krążku Nickelback, ale trzeba przyznać, że riffowanie w „Feed the Machine” jest zupełnie niczego sobie. Czy 9. album Kanadyjczyków położy wreszcie kres nieskończonym ilościom memów i złośliwych docinków? Przekonamy się już wkrótce.

Wraz z premierą nowego krążka Chad Kroeger i spółka ruszą w ogromną trasę koncertową, która rozpocznie się 23 czerwca 2017 roku w Noblesville w stanie Indiana i obejmie aż 44 występy. Towarzyszyć im będą formacje Daughtry i Shaman’s Harvest. W późniejszym terminie zespół z pewnością odwiedzi również Europę - mamy nadzieję, że nie zapomni o Polsce.

Jak Wam się podoba „Feed the Machine”?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Nickelback