11.12.2018 14:27

Nickelback zareagował na docinki ze strony zwiastuna "Once Upon a Deadpool"

Muzycy z Nickelbacka postanowili odpowiedzieć na marketing filmu "Once Upon a Deadpool", który dość mocno drwi, a jednocześnie komplementuje kanadyjską grupę.

Nickelback zareagował na docinki ze strony zwiastuna "Once Upon a Deadpool"
foto: kadr z wideo "Respect the Back"

Wszystko przez to, że kilka dni przed premierą "Deadpoola 2" w wersji PG-13 do sieci trafiły nowe zwiastuny filmu, w których Ryan Reynolds/Deadpool rozmawia z Fredem Savagem. Panowie przekomarzają się na temat tego, że filmy Marvela licencjonowane przez FOX są nieco jako "Beatlesi produkowani przez Nickelback - też muzyka, tylko beznadziejna". 

Te słowa nie podobają się Deadpoolowi, który zaczyna bronić swoich rodaków i wymienia osiągnięcia grupy - ponad 50 milionów sprzedanych albumów, 6 nominacji do Grammy, 6 nagród Billboardu i 1 od People's Choice Awards. Savage nieco zmienia swój ton i przeprasza najemnika za niemiłe słowa. Kilka sekund później panowie rozpoczynają śpiewać "How You Remind Me" Nickelbacka w duecie i atmosfera od razu robi się przyjemniejsza. Zobaczcie zwiastun w całości:

Deadpool 2 kontra Nickelback

Do zabawy postanowił dołączyć sam Nickelback. Panowie na swoim oficjalnym Twitterze udostępnili link do zwiastuna "Once Upon a Deadpool", w którym dopisali słowa "cóż, to całkiem ciekawy sposób na rozpoczęcie swojego dnia":

Następnie zespół udostępnił zdjęcie samego Deadpoola. Foto zostało podpisane parafrazą słów pochodzących z refrenu "How You Remind Me". Nickelback dodał również hashtag Maximum Effort, który kilkukrotnie został użyty w kampanii promocyjnej pierwszego "Deadpoola", a także w trakcie samego filmu:

Kiedy premiera Deadpoola 2 w wersji ocenzurowanej?

Film "Once Upon a Deadpool" trafi do kin już 12 grudnia 2018 roku. Niestety, jego dostępność w Polsce jest nieco ograniczona, dlatego musicie sprawdzić repertuary swoich lokalnych kin, by zobaczyć, czy będziecie mogli obejrzeć produkcję w kinie. Natomiast dyskografię Nickelbacka zamyka album "Feed The Machine", który trafił na półki sklepowe w czerwcu 2017 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Nickelback Deadpool