Nickelback zareagował na docinki ze strony zwiastuna "Once Upon a Deadpool"

Kamil Kacperski
11.12.2018 14:27
Nickelback zareagował na docinki ze strony zwiastuna "Once Upon a Deadpool" Fot. kadr z wideo "Respect the Back"

Muzycy z Nickelbacka postanowili odpowiedzieć na marketing filmu "Once Upon a Deadpool", który dość mocno drwi, a jednocześnie komplementuje kanadyjską grupę.

Wszystko przez to, że kilka dni przed premierą "Deadpoola 2" w wersji PG-13 do sieci trafiły nowe zwiastuny filmu, w których Ryan Reynolds/Deadpool rozmawia z Fredem Savagem. Panowie przekomarzają się na temat tego, że filmy Marvela licencjonowane przez FOX są nieco jako "Beatlesi produkowani przez Nickelback - też muzyka, tylko beznadziejna". 

Te słowa nie podobają się Deadpoolowi, który zaczyna bronić swoich rodaków i wymienia osiągnięcia grupy - ponad 50 milionów sprzedanych albumów, 6 nominacji do Grammy, 6 nagród Billboardu i 1 od People's Choice Awards. Savage nieco zmienia swój ton i przeprasza najemnika za niemiłe słowa. Kilka sekund później panowie rozpoczynają śpiewać "How You Remind Me" Nickelbacka w duecie i atmosfera od razu robi się przyjemniejsza. Zobaczcie zwiastun w całości:

Deadpool 2 kontra Nickelback

Do zabawy postanowił dołączyć sam Nickelback. Panowie na swoim oficjalnym Twitterze udostępnili link do zwiastuna "Once Upon a Deadpool", w którym dopisali słowa "cóż, to całkiem ciekawy sposób na rozpoczęcie swojego dnia":

Następnie zespół udostępnił zdjęcie samego Deadpoola. Foto zostało podpisane parafrazą słów pochodzących z refrenu "How You Remind Me". Nickelback dodał również hashtag Maximum Effort, który kilkukrotnie został użyty w kampanii promocyjnej pierwszego "Deadpoola", a także w trakcie samego filmu:

Kiedy premiera Deadpoola 2 w wersji ocenzurowanej?

Film "Once Upon a Deadpool" trafi do kin już 12 grudnia 2018 roku. Niestety, jego dostępność w Polsce jest nieco ograniczona, dlatego musicie sprawdzić repertuary swoich lokalnych kin, by zobaczyć, czy będziecie mogli obejrzeć produkcję w kinie. Natomiast dyskografię Nickelbacka zamyka album "Feed The Machine", który trafił na półki sklepowe w czerwcu 2017 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.