Nicolas Cage zaśpiewał "Purple Rain" Prince'a w barze karaoke

24.04.2019 12:11
Nicolas Cage zaśpiewał "Purple Rain" Prince'a w barze karaoke Fot. Debby Wong/REX/Shutterstock/EAST NEWS/kadr z wideo

Aktor Nicolas Cage po nieudanym małżeństwie postanowił odreagować w barze z karaoke. Wykonał bardzo emocjonalną wersję "Purple Rain" Prince'a.

Nicolas Cage najwyraźniej przeżywa ostatnio trudne chwile. W marcu 2019 roku aktor wziął ślub z Eriką Koike, a po zaledwie 4 dniach zażądał anulowania małżeństwa. Mężczyzna tłumaczył, że podjął decyzję pod wpływem alkoholu i poniosły go emocje. Jego partnerka zgodziła się na rozwód, jednak jak podaje serwis TMZ, kobieta domaga się alimentów. Aktor najwyraźniej potrzebował odreagować stres i udał się w tym celu na... karaoke.

Przeczytaj także

Nicolas Cage w coverze "Purple Rain" Prince'a

W sieci pojawiło się nagranie, na którym 55-latek śpiewa na karaoke w barze w Los Angeles. Nicolas Cage wybrał hit Prince'a i zaprezentował swoją wersję "Purple Rain". Ale jaką wersję! Aktor wyrzucał z siebie słowa z niesamowitą wściekłością i zaangażowaniem. Śpiewał, jakby od tego zależało jego życie. I chociaż cover nie wyszedł mu może wybitnie, mamy nadzieję, że Cage'owi udało się w ten sposób pozbyć chociaż części negatywnych emocji, które wówczas nim targały.

Utwór "Purple Rain" pochodzi z 1984 roku. Kompozycja zajęła 2. miejsce w amerykańskim zestawieniu Billboard Hot 100 i jest najpopularniejszym numerem w dorobku artysty. Singiel przekroczył milion sprzedanych egzemplarzy i został wyróżniony statusem złotego singla przyznawanym przez amerykańską organizację fonograficzną RIAA.

Zobacz też: >>Polscy YouTuberzy nagrali cover "Deutschland" Rammsteina<<

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.