24.04.2019 12:11

Nicolas Cage zaśpiewał "Purple Rain" Prince'a w barze karaoke

Aktor Nicolas Cage po nieudanym małżeństwie postanowił odreagować w barze z karaoke. Wykonał bardzo emocjonalną wersję "Purple Rain" Prince'a.

Nicolas Cage/ Prince
foto: Debby Wong/REX/Shutterstock/EAST NEWS/kadr z wideo

Nicolas Cage najwyraźniej przeżywa ostatnio trudne chwile. W marcu 2019 roku aktor wziął ślub z Eriką Koike, a po zaledwie 4 dniach zażądał anulowania małżeństwa. Mężczyzna tłumaczył, że podjął decyzję pod wpływem alkoholu i poniosły go emocje. Jego partnerka zgodziła się na rozwód, jednak jak podaje serwis TMZ, kobieta domaga się alimentów. Aktor najwyraźniej potrzebował odreagować stres i udał się w tym celu na... karaoke.

Gitarzystka zagrała cover Behemotha
Gitarzystka zagrała cover Behemotha
Przeczytaj także Polska gitarzystka w coverze Behemotha. Internauci są zachwyceni

Nicolas Cage w coverze "Purple Rain" Prince'a

W sieci pojawiło się nagranie, na którym 55-latek śpiewa na karaoke w barze w Los Angeles. Nicolas Cage wybrał hit Prince'a i zaprezentował swoją wersję "Purple Rain". Ale jaką wersję! Aktor wyrzucał z siebie słowa z niesamowitą wściekłością i zaangażowaniem. Śpiewał, jakby od tego zależało jego życie. I chociaż cover nie wyszedł mu może wybitnie, mamy nadzieję, że Cage'owi udało się w ten sposób pozbyć chociaż części negatywnych emocji, które wówczas nim targały.

Utwór "Purple Rain" pochodzi z 1984 roku. Kompozycja zajęła 2. miejsce w amerykańskim zestawieniu Billboard Hot 100 i jest najpopularniejszym numerem w dorobku artysty. Singiel przekroczył milion sprzedanych egzemplarzy i został wyróżniony statusem złotego singla przyznawanym przez amerykańską organizację fonograficzną RIAA.

Zobacz też: >>Polscy YouTuberzy nagrali cover "Deutschland" Rammsteina<<

Tagi: Duperele