17.07.2015 10:28

Nie rób zdjęć Danzigowi, bo Cię... udusi?

Muzyk wyrwał i wyrzucił telefon fanowi, który go fotografował, a po koncercie założył mu „nelsona” na parkingu. Skąd ta porywczość?

Nie rób zdjęć Danzigowi, bo Cię... udusi?
foto: kadr z wideo

Glenn Danzig nie lubi, gdy ktoś robi mu zdjęcia bez pozwolenia. 60 lat na karku wcale nie przeszkadza liderowi kapeli w dowodzeniu ustanowionych przez siebie praw. Na koncertach zespołu nie wolno filmować ani fotografować muzyków. Jeśli Glenn mówi „nie”, lepiej się go posłuchać...

Pewien śmiałek bezczelnie stał pod sceną z telefonem w ręku i bardzo tego pożałował. Navid Farsi, bo tak nazywa się nieszczęśnik, stracił sprzęt w trakcie występu. Wokalista wyrwał mu go i wyrzucił w siną dal. Jakby tego było mało, fan spotkał się z zespołem po koncercie i zapytał frontmana TRZYMAJĄC W RĘKU WŁĄCZONĄ KAMERĘ:

"

Nie lubisz być fotografowany? "

Glenn odpowiedział tylko „Nie, do diabła!” i zaczął go dusić (nie diabła, tylko Navida). Jak Danzig wytłumaczył się z całej sytuacji?

"

Ten gość zachował się jak dupek. "

Zobaczcie, jak to wyglądało!

To nie pierwszy raz, gdy Farsi pragnie zwrócić na siebie uwagę. W maju 2015 roku zaatakował wokalistę Maroon 5... cukrem pudrem.

Danzig walczy z niegrzecznymi fanami już od dawna. Jako dowód mamy film z 2013 roku, w którym widać stopniowo narastający gniew gwiazdy sceny. Zobaczcie!

Glenn powinien wyposażyć się w niezawodne narzędzie, którego pomysłodawcą jest Marky Ramone. Mowa o pacce na smartfony. Może obeszłoby się wtedy bez podduszania...

Fani potrafią nieźle zdenerwować gwiazdy rocka. Stojąc na scenie, gdy patrzą na Ciebie setki oczu, teoretycznie wypadałoby trzymać emocje na wodzy. Czymże byłby jednak rock’n’roll bez prawdziwej wściekłości? Zobaczcie nasze zestawienie „15 gniewnych reakcji na fanów”!

Zapomnijmy na moment o złości i weźmy się za muzykę! Tęsknicie za nowym materiałem Danziga? Data premiery nowej płyty początkowo planowana była na 2015 rok. Grupa zadecydowała jednak o lekkim przesunięciu – na koniec 2015 roku lub nawet na początek 2016. Cierpliwie czekamy.

Nie denerwujcie metalowców! Danzig przegiął czy postąpił słusznie?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Danzig