27.08.2018 11:41

Nie żyje Kyle Pavone, wokalista We Came As Romans. Miał 28 lat

Wokalista śpiewał w metalcore'owym zespole od 2008 roku. Nagrał z kapelą pięć albumów studyjnych i zagrał setki koncertów. Przyczyny śmierci Pavone'a pozostają nieznane.

Kyle Pavone
foto: materiały prasowe

W sobotę 25 sierpnia 2018 roku zmarł Kyle Pavone, wokalista We Came As Romans. Mężczyzna miał zaledwie 28 lat. O śmierci poinformował portal TMZ, a następnie wiadomość potwierdził na swoim Twitterze sam zespół. Na razie nie znamy oficjalnej przyczyny zgonu muzyka.

Zespół pożegnał swojego wokalistę w serii postów udostępnionych na ich wszystkich profilach społecznościowych:

"

Dzisiaj muzyka straciła kolejną wspaniałą postać, Kyle'a Pavone'a z We Came As Romans. Strata Kyle'a jest zdecydowanie przedwczesna. Wszyscy członkowie zespołu nie dowierzają, że Kyle zmarł. Wszystkim nam brakuje jego uśmiechu, jego szczerości, troski o innych i niesamowitego talentu muzycznego. Zamiast kwiatów, prosimy o donacje na fundacje charytatywne, o których informacje podamy już niedługo. Rodzina i zespół chcą podziękować fanom i środowisku muzycznemu za miłość i wsparcie w okresie żałoby. "

Zmarł wokalista We Came As Romans, Kyle Pavone

Wokalista śpiewał w zespole od 2008 roku i brał udział w nagraniach dotychczasowych 5 albumów studyjnych We Came As Romans. Ich dyskografię zamyka wydany w 2017 roku „Cold Like War”. Oprócz wokalu, Pavone zajmował się również grą na klawiszach i syntezatorach. Na razie nie wiadomo co dalej z przyszłością zespołu. Przyczyna śmierci Kyle'a Pavone'a również pozostaje tajemnicą.

Kamil Kacperski
Tagi: Rock News We Came As Romans