Nie żyje aktorka Tawny Kitaen. To ona zagrała w klipach Whitesnake "Here I Go Again" i "Is This Love"

10.05.2021 09:54
Tawny Kitaen Fot. Backgrid/East News

Tawny Kitaen zagrała w 4 klipach Whitesnake i przez kilka lat byłą żoną Davida Coverdale'a. Miała 59 lat.

Aktorka Tawny Kitaen zmarła 7 maja 2021 w wieku 59 lat. Aktorka oraz modelka odeszła w swoim domu w Newport Beach w Kalifornii, a o jej śmierci poinformował "The New York Times". Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny jej śmierci. Fani Whitesnake kojarzą Kitaen z czterech teledysków do m.in. piosenek "Here I Go Again" czy "Is This Love".

Polecamy

Nie żyje aktorka Tawny Kitaen. To ona zagrała w klipach Whitesnake "Here I Go Again" i "Is This Love"

Tawny Kitaen urodziła się 5 sierpnia 1961 roku w San Diego i zaczęła swoją karierę od modelingu. Pierwszą rolę dostała w 1983 roku w serialu "Malibu", zaś rok później zagrała w dramacie "The Perils of Gwendoline in the Land of the Yik-Yak" oraz komedii "Wieczór kawalerski". Lata 80. były dla niej bardzo owocne, szczególnie dzięki klipom Whitesnake. Tawny wzięła ślub z wokalistą zespołu Davidem Coverdalem w 1989 roku. Para rozeszła się 2 lata później.

Szersza publiczność może ją kojarzyć z serialu "Herkules" z Kevinem Sorbo, gdzie wcieliła się w Daianeirę. Występowała również w kilku reality show - "The Surreal Life" i "Celebrity Rehab with Dr. Drew".  

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.