09.08.2020 09:13

Nie żyje basista Agnostic Front, Alan Peters

W sieci pojawiła się smutna informacja dla fanów Agnostic Front. Zmarł basista zespołu, który zagrał na legendarnej płycie "Liberty and Justice For...".

Alan Peters
foto: Facebook/Agnostic Front

Grupa Agnostic Front to jedna z najpopularniejszych formacji hardcorepunkowych na świecie, a także zespół uważany za pionierów crossover thrash. Muzycy przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych smutną wiadomość dla swoich wieloletnich fanów.

Nie żyje Alan Peters z Agnostic Front

Jak donosi Agnostic Front w poście na Facebooku, zmarł były basista grupy - Alan Peters. Muzyka można usłyszeć na płycie "Liberty And Justice For...” z 1987 roku. Jak donosi The Big Takeover Peters, artysta dorastał w Ohio, a potem przeniósł się do Pittsburgha. Basista udzielał się nie tylko w Agnostic Front. Grał także z formacją Crawlpappy oraz Absolution.

Członkowie Agnostic Front pożegnali kolegę wzruszającym wpisem na Facebooku. Chociaż artysta grał z muzykami już wiele lat temu, nadal traktowali go jak przyjaciela, a nawet brata.

"

Mamy dzisiaj bardzo smutny dzień. Straciliśmy naszego brata, przyjaciela i byłego kolegę z zespołu, który brał udział w magii tworzenia albumu "Liberty And Justice For...”. Alana Petersa już z nami nie ma. Często widywaliśmy się tu i tam, głównie w Dallas. Ostatnim razem nie wystąpił w zaplanowanym miejscu i pomyśleliśmy, że złapiemy go kilka miesięcy później. Niestety to się nie wydarzyło.

Przekazujemy głębokie kondolencje rodzinie Petersów. Alan zapuścił głębokie korzenie w Pittsburghu i na scenie NYHC. Spoczywaj w pokoju bracie, nie zostaniesz przez nasz zapomniany. "

blink-182
blink-182
Przeczytaj także blink-182 prezentuje nowy singiel. To prawdziwy hymn obecnych czasów [WIDEO]
Tagi: Rock News Agnostic Front