18.01.2019 10:23

Nie żyje basistka i wokalistka punkowego zespołu Red Aunts

17 stycznia 2019 roku artystki z Red Aunts ogłosiły, że zmarła ich wieloletnia koleżanka z zespołu, Debi Martini.

Debi Martini
foto: Facebook/Red Aunts

Zespół punkowy Red Aunts z Kalifornii powstał 1991 roku. Koleżanki spotkały się w garażu basistki i wokalistki Debi Martini i stworzyły grupę. Żadna z nich nie miała przygotowanej muzyki ani konkretnego pomysłu, liczył się tylko ich własny język i przekaz. 

Nie żyje Debi Martini z Red Aunts 

17 stycznia 2019 roku przyjaciółki ogłosiły fanom smutną wiadomość. Na Facebooku Red Aunts pojawił się wpis, w którym artystki pożegnały swoją wieloletnią przyjaciółkę, Debi. 

"

Z ogromnym smutkiem musimy ogłosić nagłą i nieoczekiwaną śmierć naszej siostry, przyjaciółki - Debi. Była naszą boginią rocka, naszą kotwicą. Zawsze będziemy doceniać wspólnie spędzony czas i wszystko, co udało nam się osiągnąć. Dziękujemy wszystkim naszym fanom i przyjaciołom - Kochamy Was na zawsze. Jeśli chcecie wysłać wiadomość z kondolencjami rodzinie i przyjaciołom Debi piszczcie maile, przekażemy Wasze słowa. Jesteśmy załamane. Kochamy Cię, Debi.
Całujemy
Terri, Kerry i Lesley "

Grupa Red Aunts wydała 5 albumów. Ostatni z nich to "Ghetto Blaster" z 1998 roku, w którym zespół się rozpadł. Formacja spotkała się z okazji 25-lecia i zaczęła trasę koncertową.

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News