13.08.2018 10:21

Nie żyje były wokalista numetalowej grupy Primer 55. Miał 40 lat

Muzyk od dawna miał problemy ze zdrowiem.

Primer 55 - zmarł ex-wokalista
foto: kadr z wideo

Fani numetalowego zespołu pogrążyli się w żałobie. Były wokalista Primer 55, Jason J-Sin Luttrell, odszedł 10 sierpnia 2018 o godzinie 20:31 lokalnego czasu w szpitalu w Southhaven w stanie Mississippi. Muzyk miał 40 lat. Luttrell miał problemy zdrowotne i tuż przed śmiercią jego stan mocno się pogorszył. Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci muzyka.

Jason J-Sin Luttrell był frontmanem Primer 55 w latach 1997-2003 i pojawił się na takich ważnych dla kapeli płytach, jak Introduction To Mayhem czy (The) New Release”. Wokalista odszedł z grupy w 2003 roku z powodu walki z uzależnieniem.

Do kapeli wrócił dopiero w 2007, ale po trzech tygodniach z powodu kiepskich występów został zmuszony do ponownego odejścia z zespołu.

Nie żyje były wokalista Primer 55

Śmierć frontmana jest dla wielu jego znajomych i fanów szokiem, którzy dzielą się swoimi wspomnieniami i przemyśleniami w social mediach. Były basista grupy, Joshua Toomey tak skomentował śmierć Luttrella:

"

Jason nie był tylko głosem Primer 55, ale również głosem całej ery i dobrym człowiekiem. Miał swoje problemy i wady, ale mimo to będzie go nam brakowało. "

Spoczywaj w pokoju.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News