16.01.2019 16:29

Nie żyje gitarzysta rockowego Anotherland. Miał zaledwie 21 lat

Zespół poinformował fanów o śmierci swojego kolegi za pośrednictwem Facebooka. Muzyk odszedł 15 stycznia 2019 roku.

Kacper Wielusiński
foto: Facebook/Anotherland

Zespół Anotherland powstał w 2014 roku. Grupa gra rocka i ma na swoim koncie dwie EPki "Nibyświat" i "Wyruszam sam". Muzycy zagrali w przeciągu ostatnich 4 lat wiele koncertów z wykonawcami takimi jak Happysad, Tabu czy Kabanos.

Nie żyje Kacper Wielusiński

Zespół Anotherland podzielił się smutną wiadomością ze swoimi fanami za pośrednictwem Facebooka. Muzycy poinformowali, że gitarzysta formacji, Kacper Wielusiński zmarł 15 stycznia 2019 roku po kilkudniowej walce lekarzy o jego życie. Chłopak miał zaledwie 21 lat.

"

Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński. "

Koledzy z zespołu nie kryją smutku związanego ze stratą przyjaciela. Podkreślają, że po Kacprze zostaną im piękne wspomnienia.

"

Kacper współtworzył z nami zespół Anotherland od początku jego istnienia. Dane nam było zagrać razem dziesiątki koncertów w niemal całej Polsce. Przeżyliśmy niezliczone ilości fantastycznych momentów – zarówno w procesie twórczym, jak i prywatnie. Trudno nam pogodzić się z tą ogromną dla nas stratą. "

Pogrzeb Kacpra Wielusińskiego

Na stronie zespołu Anotherland pojawiła się informacja o możliwości pożegnania Kacpra. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 stycznia 2019 roku

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News