04.12.2019 10:38

Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał zaledwie 30 lat

Iluzjonista Tomasz Kabis, znany z polskiej edycji "Mam Talent", zmarł w wieku 30 lat.

Foto: VIPHOTO/East News
Foto: VIPHOTO/East News

3 grudnia 2019 roku zmarł polski iluzjonista, Tomasz Kabis. 30-latek z Rybnika zasłynął występem w polskiej edycji programu "Mam Talent". O śmierci mężczyzny poinformowała agencja eventowa Star Manager.

Nie żyje gwiazdor polskiego "Mam Talent". Miał zaledwie 30 lat

Tomasz Kabis był iluzjonistą, który w zeszłoroczną wigilię dowiedział się, że choruje na nowotwór serca i opłucnej. Mimo ciężkiego stanu zdrowia nie stracił pogody ducha i wciąż udzielał się charytatywnie. Niestety, gwiazdor polskiego "Mam Talent" przegrał walkę z chorobą. Smutne wieści przekazała agencja eventowa Star Manager, za pośrednictwem Facebooka. W ich oświadczeniu czytamy:

"

Tomku, tak pięknie było z Tobą tworzyć te wszystkie wydarzenia! Dziękujemy Ci za inspirację, siłę i uśmiech, którymi wszystkich nas obdarzałeś. Niechaj to wszystko pozostanie z Twoimi najbliższymi na długie lata. Z nami na pewno pozostanie na zawsze! "

Tomasz Kabis wystąpił w popularnym talent show "Mam Talent" w 2016 roku. Swoimi sztuczkami wprawił jurorów w osłupienie. Szczególne względy okazała mu wówczas Małgorzata Foremniak.

Zobacz też: Nie żyje D.C. Fontana. Pierwsza scenarzystka "Star Trek" miała 80 lat

Tagi: Rock News Muzyka