Nie żyje perkusista legendarnej grupy Misfits

02.06.2020 09:27
Nie żyje perkusista legendarnej grupy Misfits Fot. materiały prasowe

Zmarł perkusista Joey Image z punkowej grupy Misfits. Muzyk miał 63 lata, a jego oficjalnej przyczyny śmierci nie podano.

Joey Image był znanym amerykańskim perkusistą punkrockowym. Muzyk dołączył do zespołu Misfits w listopadzie 1978 roku. Wziął udział w nagraniach "Horror Business" oraz "Night of the Living Dead". Rok później, po niefortunnej trasie punkowców z The Damned w Anglii postanowił opuścić szeregi kapeli.

Nie żyje Joey Image, perkusista Misfits

Koledzy perkusisty poinformowali o śmierci Joey'a na swoim oficjalnym Facebooku. Opublikowali zdjęcie z jednego z koncertów, na których muzyk z nimi wystąpił i pożegnali przyjaciela. Image zmarł 1 czerwca 2020 roku.

Przyczyny śmierci perkusisty nie są znane, jednak wiemy, że w 2016 roku zdiagnozowano u niego raka wątroby. Najprawdopodobniej to nowotwór był przyczyną zgonu.

Image powrócił do Misfits w 2000 roku, kiedy to zagrał z zespołem w Culture Room na Florydzie. Muzycy zmagali się wówczas z brakiem bębniarza i poprosili kolegę o jednorazowy wspólny występ.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.