16.10.2019 14:42

Nie żyje popularny perkusista Kenny Dixon. Miał 27 lat

Muzyk był znany z występów w popularnym zespole Kane'a Browna, amerykańskiego wokalisty country. Kenny Dixon miał 27 lat i szykował się do ślubu. Zginął w wypadku samochodowym.

Kenny Dixon
foto: Alex Alvga/East News

Kenny Dixon zmarł w wypadku samochodowym na drodze międzystanowej nr 24 w USA. Według doniesień lokalnych mediów, policjanci uważają, że przyczyną tego, że 27-letni kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo, była nadmierna prędkość. Nie znaleziono śladów po spożyciu alkoholu czy narkotyków. Kenny Dixon był perkusistą i tak jak wspominaliśmy, artysta występował w zespole Kane'a Browna.

Nie żyje Kenny Dixon, perkusista Kane'a Browna

O śmierci perkusisty poinformowano na oficjalnym profilu grupy Kane Brown. Kenny Dixon był współzałożycielem zespołu i występował w nim od 2015 roku. W trakcie kilku lat panowie stali się bardzo popularni - do tego stopnia, że mieli ruszyć w trasę koncertową po największych arenach w Stanach Zjednoczonych. Tournee zostało oczywiście odwołane:

"

Byłeś ze mną od samego początku. W 2015 roku nikt w nas nie wierzył. Nikt nie myślał, że zdołamy zgromadzić na sali pół tysiąca osób. A twój ostatni koncert był na stadionie! Wiemy, że będziesz nad nad nami czuwał, z tym swoim wiejskim akcentem, który tak kochaliśmy - byłeś niezastąpiony. "

Kane Brown i Kenny Dixon tworzyli zespół country pod imieniem i nazwiskiem wokalisty. W Stanach Zjednoczonych, grupa Kane Brown cieszyła się ogromną popularnością - ich najpopularniejszy utwór "Heaven" ma ponad 300 milionów wyświetleń na YouTubie:

Kenny Dixon zmarł 12 października 2019 roku w wyniku wypadku samochodowego. 

Tagi: News