28.12.2019 15:09

Nie żyje siostra George'a Michaela. Melanie Panayiotou zmarła w trzecią rocznicę śmierci brata

Melanie Panayiotou, jedna z dwóch sióstr George'a Michaela, zmarła w Boże Narodzenie w wieku 59 lat.

Foto: Landmark Media / IPA/SIPA/EAST NEWS
Foto: Landmark Media / IPA/SIPA/EAST NEWS

Melanie Panayiotou, młodsza siostra George'a Michaela, zmarła dokładnie 3 lata po śmierci brata. Tak samo jak słynny piosenkarz, została znaleziona w swoim domu w Boże Narodzenie.

Nie żyje siostra George'a Michaela

Melanie została znaleziona martwa w swoim w domu w Hampstead, w północno-zachodnim Londynie. Znalazła ją starsza siostra Yioda, która odkrywszy, że Melanie nie żyje, wezwała pomoc. Londyńska policja zapewnia, że zgłoszenie otrzymano za pośrednictwem London Ambulance Service około godziny 19:30 w dniu 25 grudnia 2019 roku. Śmierć była nagła i choć nie podano oficjalnej przyczyny śmierci, policja wyklucza udział osób trzecich

Oficjalne oświadczenie w sprawie śmierci Melanie Panayiotou wydał rodzinny prawnik, John Reid:

"

Z wielką przykrością potwierdzamy, że Melanie odeszła nagle. Chcielibyśmy jedynie prosić o uszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo smutnym czasie. Nie będzie dalszych komentarzy. "

George Michael zmarł 25 grudnia 2016 roku w wieku 53 lat. Został znaleziony we własnym domu, w Goring-on-Thames w hrabstwie Oxfordshire. Przyczyną śmierci była kardiomiopatia rozstrzeniowa z zapaleniem mięśnia sercowego i stłuszczenie wątroby.

Zobacz też: Dom, w którym zmarł George Michael został sprzedany za 3,4 miliona funtów 

Tagi: Newsy Rock News George Michael