Nie żyje syn Sinéad O'Connor. Wcześniej zgłoszono zaginięcie nastolatka

08.01.2022 18:28
Nie żyje syn Sinéad O'Connor. Wcześniej zgłoszono zaginięcie nastolatka Fot. Twitter / BEEM/Beem/East News

Sinéad O'Connor poinformowała na Twiterze, że jej syn, Nevi'im Nesta Ali Shane O'Connor nie żyje. 17-latek zaginął dwa dni temu

Niestety jeśli pojawią się jakieś informacje o Sinead O'Connor to zazwyczaj nie są to zbyt optymistyczne wieści. Wokalistka już jakiś czas temu przyznała, że cierpi na depresję, swego czasu napisała samobójczą notkę na Facebooku, przyznała się też, że była maltretowana przez matkę.

Sinead O'Connor w żałobie

W momencie, gdy wydaje się, że gorzej być nie może O'Connor oświadcza, że spotkała ją kolejna tragedia. 8 stycznia 2022 artystka poinformowała, że jej 17-letni syn zmarł dwa dni po zgłoszeniu jego zaginięcia. Od 6 stycznia 2022 roku chłopak był poszukiwany przez policję.

Polecamy

Shane O'Connor ostatni raz widziany był w Tallaght w południowym Dublinie. Policja apelowała o pomoc w poszukiwaniu nastolatka. Piosenkarka poinformowała o śmierci syna za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda zamieściła także serię osobistych wpisów.

Mój piękny syn, który był dla mnie światłem, zdecydował się zakończyć swoją walkę na ziemi i jest teraz z Bogiem. Niech spoczywa w pokoju i niech nikt nie podąża jego śladami. Moje dziecko, bardzo cię kocham. Spoczywaj w pokoju.

 – napisała Sinéad O'Connor.

Nie żyje syn Sinéad O'Connor. Co było przyczyną tragedii?

Jak dotąd nie ujawniono ani przyczyny zgonu ani powodu zaginięcia syna Sinéad O'Connor. W serii wpisów poświęconych synowi artystka zamieściła także utwór "Ride Natty Ride" Boba Marleya i zadedykowała go swojemu dziecku:

To dla Shane’a, który był światłem mojego życia, lampą mojej duszy. Mojego niebieskookiego dziecka. Zawsze będziesz moim światłem. Zawsze będziemy razem. Nic nas nie rozdzieli.

Niemal natychmiast po tym wpisie media zaczęły spekulować, że Shane O'Connor popełnił samobójstwo.

Zobacz również:  Sinead O'Connor zmieniła wyznanie na Islam i imię na Shuhada'

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.