Nie żyje wdowa po Waynie Staticu. Miała 33 lata

Robert Skowronski
15.01.2016 07:10
Nie żyje wdowa po Waynie Staticu. Miała 33 lata Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Frontman Static-X, Wayne Static, zmarł 1 listopada 2014 roku w wieku 48 lat. Teraz dołączyła do niego jego żona, Tera Wray Static.

Nie ujawniono jeszcze szczegółów śmierci kobiety. Jednak współpracownicy Statica potwierdzili ten smutny fakt i podejrzewają, że było to samobójstwo.

Niewykluczone, że Tera Wray Static zażyła śmiertelną dawkę leków lub narkotyków. W 2014 roku wyjawiając przyczyny śmierci Wayne'a Statica mówiła:

Zażył oksykodon, Xanax i alkohol, aby pozbyć się ataków paniki. Xanax, który posiadał, był przepisany przez lekarza - rzadko miał receptę, z reguły brał mój. Ja i Wayne nadużywaliśmy kiedyś kokainy i ecstasy, jednak skończyliśmy z tym w 2009 roku.

Tera i Wayne byli kochającą się parą. Wokalista był na tyle przywiązany do partnerki, że nie ruszał się bez niej w trasy, co ostatecznie mogło być powodem rozłamu w kapeli:

Chciałem, żeby Tera była cały czas ze mną. Towarzyszyła mi nawet podczas udzielania wywiadów. Kochamy się. Wchodziła na scenę i tańczyła do kilku piosenek. Tony Campos, nasz były basista, chyba tego nie akceptował i myślał, że skoro ona nie jest w zespole, to nie powinno jej tu być. Nie podobało mu się, że cały czas była w pobliżu. Mnie by nie obchodziło, że czyjaś dziewczyna jest z nami podczas wywiadu. Zabawne jest, że nim się pobraliśmy, a Tera była jeszcze aktorką porno, jeździła z nami przez cały rok i wszyscy ja uwielbiali. Potem wzięliśmy ślub i nie wiem dlaczego, ale wszystko się zmieniło.

Tera Wray Static uczciła pamięć po zmarłym mężu robiąc sobie tatuaż z jego wizerunkiem. To jak wyglądał pokazała na zdjęciu opublikowanym na Facebooku:

Gdy poznamy szczegóły śmierci Tery Wray Static będziemy o nich informować w serwisie Antyradio.pl.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.