Nie żyje wokalista The Black Dahlia Murder. Trevor Strnad popełnił samobójstwo?

12.05.2022 10:52
Nie żyje wokalista The Black Dahlia Murder. Trevor Strnad popełnił samobójstwo? Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

O śmierci wokalisty poinformował zespół, który wydał specjalne oświadczenie.

W wieku 41 lat zmarł Trevor Strnad, wokalista metalowej grupy The Black Dahlia Murder, który współpracował również z takimi zespołami, jak Cannibal Corpe, Pathology czy Aborted. Informację o jego śmierci przekazał zespół The Black Dahlia Murder.

Polecamy

Nie żyje wokalista The Black Dahlia Murder. Trevor Strnad popełnił samobójstwo?

Jak cytuje portal radiozet.pl, kapela The Black Dahlia Murder napisała w oświadczeniu:

Z głębokim smutkiem musimy ogłosić, że Trevor Scott Strnad nie żyje. Był ukochanym synem, bratem, kochali go wszyscy, którzy mieli okazję go spotkać. Był chodzącą encyklopedią muzyki, był pisarzem, jednym z największych artystów na świecie. 

We wpisie nie podano przyczyny śmierci, ale pod koniec pojawił się numer telefonu zaufania. Trevor Strnad cierpiał na depresję i magazyn Decibel twierdzi, że najprawdopodobniej muzyk popełnił samobójstwo. Na razie ta informacja nie jest potwierdzona.

Zespół The Black Dahlia Murder powstał w 2001 roku i swój debiutancki album wydał dwa lata później. Nazwa kapeli nawiązuje do morderstwa aktorki Elizabeth Short, zwanej właśnie "Czarną Dalią".Trevor Strnad był jedynym członkiem zespołu, który grał w kapeli od początku jej istnienia. W sumie grupa wydała 9 studyjnych pły, a ostatnia ''Verminous'' ukazała się w 2020 roku. W 2022 The Black Dahlia Murder miał w planach trasę koncertową.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.