01.08.2018 17:01

Niedźwiedź zagrał na bałałajce cover Rammsteina w rosyjskim stylu

Jak rosyjscy artyści poradzili sobie z utworem „Sonne” z repertuaru grupy Rammstein?

Rammstein w rosyjskiej wersji
foto: kadr z wideo

Rammstein doczekał się już tylu coverów, że ciężko to ogarnąć. Najciekawszymi są jednak te, które nie są idealnym odwzorowaniem oryginału. Sporo przeróbek tworzą Rosjanie, a jak wiadomo w tym kraju fanów niemieckiej grupy jest naprawdę bardzo dużo. Nadszedł zatem czas na kolejny cover Rammsteina w rosyjskim stylu.

Oczywiście nie mogło się obejść bez instrumentów, które niejako kojarzą się z Rosją - w ruch zatem poszedł akordeon czy bałałajka. Kraj ten kojarzy się również z niedźwiedziami - kto nie słyszał żartów o tych zwierzętach grasujących po ulicach Moskwy? Otóż jeden z rosyjskich niedźwiedzi również postanowił przyczynić się do powstania nietuzinkowego coveru grupy Rammstein. Puchaty przyjaciel muzyków zagrał na bałałajce-kontrabasie.

Rammstein w wykonaniu rosyjskiego niedźwiedzia

Czy takiej kapeli udało się nie zbezcześcić utworu „Sonne”? Przekonajcie się na własne uszy!

Nie jest to pierwszy cover grupy Rammstein w rosyjskim stylu. Dotychczas na Antyradio.pl pisaliśmy o „Du Riechst So Gut” na bałałajce, jak również „Links 2 3 4” zaśpiewanym po rosyjsku przez YouTubera z kanału Radio Tapok, który ma na swoim koncie również „This is War” 30 Seconds to Mars czy „Smells Like Teen Spirit” Nirvany.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein