Niefortunne wpadki gitarzystów
Aleksandra Degórska
08.02.2016 18:09
Niefortunne wpadki gitarzystów Fot. kadr z wideo

Życie muzyka wcale nie jest sielanką. Zobaczcie, jak niektórzy z nich najedli się wstydu.

Czy Ty też chciałeś poszpanować i zaprezentować efektowne salto, szpagat czy kaczy chód a la Angus Young? Każdy artysta miał w życiu taki moment, gdy w muzycznym uniesieniu zaczął wyprawiać dziwne rzeczy... niestety też z różnym skutkiem.

Wychodzisz na scenę, w końcu nadszedł Twój moment, zaczynasz przebierać po gryfie, aż tu nagle pęka pasek od gitary i instrument spada Ci na stopy. Gorzej jeśli w tym momencie wziąłeś rozmach i chciałeś, by gitara obróciła się wokół Ciebie, a ona poleciała do tyłu i trafiła w perkusistę.

Zresztą wokaliści też muszą uważać, bo nigdy nie wiadomo, czy czasem któryś z muzyków nie wyceluje w Ciebie gitarą i nie przydzwoni w twarz. Życie artysty nie jest wcale takie proste.

Nie próbujcie lepiej tego w domu:

Można wyliczać, jakie wpadki przytrafiły się tym geniuszom wirtuozerii - momentami aż strach patrzeć, jak gitary lecą w przestworza i lądując roztrzaskują się. Mistrzem tego nagrania i tak jest gitarzysta rosyjskiej piosenkarki Jeleny Wajengi - zacina on na akustycznej gitarze, która brzmi niczym elektryczna. Magia playbacku.

Pod koniec nagrania nie zabrakło również nutki romantyzmu za sprawą mężczyzny, który prawdopodobnie chciał się oświadczyć swojej dziewczynie w domu handlowym, gdzie się pierwszy raz zobaczyli. W tle muzykują gitarzyści, natomiast pracownicy nic sobie z tego nie robią czyszcząc dalej podłogę i jadąc prosto na zakochaną parę pociągiem dla dzieci. No cóż, miłość do muzyki nie zna granic i nie jest to najdziwniejsze miejsce, gdzie można grać mocne brzmienia.

A Wam przytrafiły się kiedyś niefortunne wpadki?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.