10.09.2018 10:38

Niemiecki wokalista zaginął na morzu. Wypadł za burtę statku

Dla popularnego niemieckiego piosenkarza rejs w Kanadzie zakończył się tragicznie. Trwa akcja poszukiwawcza.

Niemiecki wokalista zaginął na morzu. Wypadł za burtę statku
foto: kadr z wideo

Kanadyjska linia pasażerska Aida Cruises poinformowała, że podczas jednego z jej rejsów u wybrzeży Kanady zaginął na morzu znany niemiecki wokalista pop, Daniel Küblböck.

Według informacji agencji prasowej The Associated Press, 9 września 2018 muzyk miał wypaść za burtę pasażerskiego statku AIDAluna. Kiedy odkryto nieobecność Küblböcka na pokładzie, statek zatrzymał się i zawrócił do miejsca, w którym najprawdopodobniej zaginął artysta. Gazeta „Bild” poinformowała, że jeden z współpasażerów widział, jak skacze do wody z pokładu statku.

Trwają wspólne poszukiwania, przeprowadzane przez przewoźnika i kanadyjską straż przybrzeżną. Przeszukiwane są wody przybrzeżne wyspy Nowa Fundlandia.

Daniel Kueblboeck – niemiecki wokalista zaginął

Daniel Küblböck urodził się w 1985 roku w Bawarii. Popularność zyskał w 2002 roku udziałem w niemieckiej wersji talent show „Idol”, czyli „Deutschland sucht den Superstar” (Niemcy szukają supergwiazdy). Uwagę widzów zwrócił niecodziennym, androgenicznym wizerunkiem i specyficznym stylem bycia, które zyskały mu celebrycki status, ale również tytuł najbardziej irytującej osoby 2003 według telewizji Pro7.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News