30.10.2019 13:10

Niepełnosprawny fan na wózku surfował nad publicznością podczas hardcorepunkowego koncertu [WIDEO]

Jeden z uczestników koncertu Knocked Loose w Atlancie został wyniesiony na fale razem z wózkiem inwalidzkim. Zobacz, jak pomogli mu inni fani zespołu.

Niepełnosprawny fan na fali
foto: kadr z wideo

Knocked Loose to amerykański zespół grający hardcore punk. Muzycy mają na koncie dwa studyjne albumy wydane przez Pure Noise. Ostatni z nich "A Different Shade of Blue" ukazał się w 2019 roku, a artyści właśnie promują go na trasie koncertowej. Jeden z ich występów okazał się naprawdę wyjątkowy.

Niepełnosprawny fan na fali podczas koncertu

25 października w Atlancie w The Masquerade wśród publiczności znalażł się niepełnosprawny fan kapeli, który musi poruszać się na wózku. Nie przeszkadzało mu to jednak w zabawie i radości z koncertu. Jednak słuchanie muzyki pod sceną mu nie wystarczyło.

Queen z klipami z klipów fanów
Queen z klipami z klipów fanów
Przeczytaj także Queen pokazał klipy z materiałami fanów. Wśród nich kolaż redaktorki Antyradio.pl

Zebrani na koncercie fani Knocked Loose pomogli niepełnosprawnemu mężczyźnie znaleźć się na tzw. fali. Grupka ludzi podniosła wózek, a potem las rąk poniosło go w kierunku sceny. Chociaż crowdsurfing nie należy do najbezpieczniejszych zabaw, to podczas rockowych występów publiczność stara się dbać o siebie nawzajem i do niebezpiecznych incydentów dochodzi rzadko.

Poniżej możecie obejrzeć film nagrany przez jednego z uczestników, na którym widać jak niepełnosprawny fan Knocked Loose leci wraz ze swoim wózkiem na fali.

Zobacz też: Dave Mustaine zakończył leczenie. Kiedy muzyk wróci na scenę? 

Tagi: Rock News