Niepełnosprawny fan na wózku surfował nad publicznością podczas hardcorepunkowego koncertu [WIDEO]

30.10.2019 13:10
Niepełnosprawny fan na wózku surfował nad publicznością podczas hardcorepunkowego koncertu [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Jeden z uczestników koncertu Knocked Loose w Atlancie został wyniesiony na fale razem z wózkiem inwalidzkim. Zobacz, jak pomogli mu inni fani zespołu.

Knocked Loose to amerykański zespół grający hardcore punk. Muzycy mają na koncie dwa studyjne albumy wydane przez Pure Noise. Ostatni z nich "A Different Shade of Blue" ukazał się w 2019 roku, a artyści właśnie promują go na trasie koncertowej. Jeden z ich występów okazał się naprawdę wyjątkowy.

Niepełnosprawny fan na fali podczas koncertu

25 października w Atlancie w The Masquerade wśród publiczności znalażł się niepełnosprawny fan kapeli, który musi poruszać się na wózku. Nie przeszkadzało mu to jednak w zabawie i radości z koncertu. Jednak słuchanie muzyki pod sceną mu nie wystarczyło.

Przeczytaj także

Zebrani na koncercie fani Knocked Loose pomogli niepełnosprawnemu mężczyźnie znaleźć się na tzw. fali. Grupka ludzi podniosła wózek, a potem las rąk poniosło go w kierunku sceny. Chociaż crowdsurfing nie należy do najbezpieczniejszych zabaw, to podczas rockowych występów publiczność stara się dbać o siebie nawzajem i do niebezpiecznych incydentów dochodzi rzadko.

Poniżej możecie obejrzeć film nagrany przez jednego z uczestników, na którym widać jak niepełnosprawny fan Knocked Loose leci wraz ze swoim wózkiem na fali.

Zobacz też: Dave Mustaine zakończył leczenie. Kiedy muzyk wróci na scenę? 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.