20.09.2019 16:51

Niepełnosprawny wokalista został zwycięzcą talent show. Jego finałowy występ wzruszył wszystkich do łez [WIDEO]

Zobaczcie wspólny występ 22-letniego uczestnika talent show z wokalistką Loeną Lewis.

Zwycięzca Mam Talent
foto: kadr z wideo

22-letni Kodi Lee podbił serca widzów i jurorów amerykańskiego talent show "Mam Talent". Już pierwszy jego występ w programie, gdy zagrał na pianinie i zaśpiewał utwór "A Song for You” Donny'ego Hathaway'a jurorka wcisnęła złoty przycisk, dzięki czemu chłopak przeszedł od razu do finału.

Niepełnosprawny wokalista został zwycięzcą "Mam Talent". Jego finałowy występ wzruszył wszystkich do łez [WIDEO]

Uczestnik cierpi na autyzm i jednocześnie jest niewidomy. Na scenie pojawiał się razem ze swoją matką, która wyznała, że dzięki muzyce i występom chłopak nauczył się radzić sobie w społeczeństwie. W kolejnych odcinkach wokalista wykonał "Lost Without You" Freyi Ridings czy "You are the Reason" Caluma Scotta. W wielkim finale zdecydował się ponownie wykonać "You are the Reason" z wokalistką Loeną Lewis. Zobaczcie, jak duet wypadł w finale talent show:

Mam Talent
Mam Talent
Przeczytaj także Autystyczny, niewidomy uczestnik "Mam Talent" zachwycił i wzruszył jurorów. Bez wahania wcisnęli złoty przycisk

Kodi Lee ponownie skradł serce widzom i otrzymał owacje na stojąco. Chłopak został zwycięzcą 14. edycji amerykańskiego talent show.

Posłuchajcie również innego coveru zwycięzcy "Mam Talent":

Zobacz także: 12-latek zachwycił jurorów talent show. Takiego mocnego głosu nikt się nie spodziewał! [WIDEO]

Tagi: Rock News