30.07.2019 16:38

Niepublikowane utwory Guns N' Roses wyciekły do sieci

Ponad 15 płyt CD z sesji nagraniowej do płyty "Chinese Democracy" znaleziono w siedzibie Geffen. Na jednej z nich są nagrania z Brianem Mayem.

Guns N' Roses
fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokół Guns N' Roses jest obecnie sporo zamieszania. Krążą plotki o tym, że zespół jest w trakcie prac nad nową płytą. Ostatnim wydawnictwem zespołu był album "Chinese Democracy", który ujrzał światło dzienne 23 listopada 2008 roku. Jednak z oryginalnego składu na płycie wystąpili tylko Axl Rose i Dizzy Reed, który dołączył do zespołu podczas nagrywania płyt "Use Your Illusion". 

Do sieci trafiły niepublikowane piosenki Guns N' Roses

Jeden z członków MyGNRForum, strony, która, jak sama nazwa wskazuje, jest poświęcona Guns N' Roses, wstawił zdjęcie płyty demo zespołu. Na spisie piosenek znalazły się tytuły piosenek, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. "Hardschool" to jedna z piosenek, które znalazły się na liście. Jak brzmi? Oceńcie sami. 

Guns N Roses powrot
Guns N Roses powrot
Przeczytaj także Nadchodzi prawdziwy reunion Guns N' Roses?

Jak podaje Alternative Nation, mówi się o tym, że Axl może odświeżyć stare piosenki, które pochodziły z sesji nagraniowej do "Chinese" i wykorzystać je na nowym albumie. Na razie zespół milczy i nie udziela informacji na temat nowego albumu. 

Duff McKagan w Polsce 2019 

Basista Guns N' Roses, Duff McKagan, przyjedzie do Polski już 22 sierpnia 2019 roku. Muzyk wyrusza bowiem w trasę po Europie, żeby promować swoją najnowszą płytę "Tenderness". Duff przyjedzie do warszawskiego klubu Stodoła. 

Zobacz także: Duff McKagan: Taką płytę chciałem stworzyć już od dłuższego czasu

Tagi: Slash Guns N Roses Axl Rose