26.03.2019 14:22

Niewidomy 6-latek zagrał na pianinie "Bohemian Rhapsody" Queen. Jego cover ma prawie 3 miliony wyświetleń

Posłuchajcie, jak chłopczyk wykonał jeden z największych przebojów Queen.

Bohemian Rhapsody w wykonaniu 6-latka
foto: kadr z wideo

Utwór "Bohemian Rhapsody" to jeden z najsłynniejszych rockowych utworów, po które chętnie sięgają różni muzycy. Coverów tego utworu jest naprawdę sporo i w związku z premierą filmu "Bohemian Rhapsody", kawałek przeżywa drugie życie. To właśnie singiel "Bohemian Rhapsody" stał się najchętniej streamowanym utworem z XX wieku, jak również po raz trzeci w historii pojawił się na liście Billboardu.

Niewidomy 6-latek zagrał "Bohemian Rhapsody" Queen

Ten utwór zna i śpiewa każdy - swoją wersją "Bohemian Rhapsody" podzielił się wokalista oficjalnego tribute bandu Queen, jak również w sieci pojawiło się nagranie uroczej 3-letniej rozśpiewanej fanki kapeli. Muzyka Queen trafia do dzieci, które chętnie wykonują kawałki zespołu.

Freddie Mercury
Freddie Mercury
Przeczytaj także Freddie Mercury żyje? Oto 5 wokalistów, którzy brzmią identycznie jak frontman Queen

Po repertuar Queen sięgnął pewien niewidomy 6-latek. Dziecko gra na pianinie oraz śpiewa i ma absolutny słuch muzyczny. Pomimo tak młodego wieku chłopczyk potrafi zagrać na instrumencie bardzo trudne utwory, bez wiedzy muzycznej. Jego cover "Bohemian Rhapsody" ma już prawie 3 miliony wyświetleń i trudno się nie wzruszyć oglądając poniższe wideo:

Czy powstanie kontynuacja "Bohemian Rhapsody"?

Film "Bohemian Rhapsody" odniósł ogromny sukces i został obsypany wieloma nagrodami - na swoim koncie ma chociażby 3 Oscary. Stworzenie kontynuacji filmu będzie trudne, ale ponoć brana jest pod uwagę możliwość stworzenia "Bohemian Rhapsody 2". Menadżer Jim Beach może mieć w planach sequel zaczynający się od koncertu Live Aid.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Queen