Niewidomy 6-latek zagrał na pianinie "Bohemian Rhapsody" Queen. Jego cover ma prawie 3 miliony wyświetleń

Aleksandra Degórska
26.03.2019 14:22
Niewidomy 6-latek zagrał na pianinie "Bohemian Rhapsody" Queen. Jego cover ma prawie 3 miliony wyświetleń Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak chłopczyk wykonał jeden z największych przebojów Queen.

Utwór "Bohemian Rhapsody" to jeden z najsłynniejszych rockowych utworów, po które chętnie sięgają różni muzycy. Coverów tego utworu jest naprawdę sporo i w związku z premierą filmu "Bohemian Rhapsody", kawałek przeżywa drugie życie. To właśnie singiel "Bohemian Rhapsody" stał się najchętniej streamowanym utworem z XX wieku, jak również po raz trzeci w historii pojawił się na liście Billboardu.

Niewidomy 6-latek zagrał "Bohemian Rhapsody" Queen

Ten utwór zna i śpiewa każdy - swoją wersją "Bohemian Rhapsody" podzielił się wokalista oficjalnego tribute bandu Queen, jak również w sieci pojawiło się nagranie uroczej 3-letniej rozśpiewanej fanki kapeli. Muzyka Queen trafia do dzieci, które chętnie wykonują kawałki zespołu.

Przeczytaj także

Po repertuar Queen sięgnął pewien niewidomy 6-latek. Dziecko gra na pianinie oraz śpiewa i ma absolutny słuch muzyczny. Pomimo tak młodego wieku chłopczyk potrafi zagrać na instrumencie bardzo trudne utwory, bez wiedzy muzycznej. Jego cover "Bohemian Rhapsody" ma już prawie 3 miliony wyświetleń i trudno się nie wzruszyć oglądając poniższe wideo:

Czy powstanie kontynuacja "Bohemian Rhapsody"?

Film "Bohemian Rhapsody" odniósł ogromny sukces i został obsypany wieloma nagrodami - na swoim koncie ma chociażby 3 Oscary. Stworzenie kontynuacji filmu będzie trudne, ale ponoć brana jest pod uwagę możliwość stworzenia "Bohemian Rhapsody 2". Menadżer Jim Beach może mieć w planach sequel zaczynający się od koncertu Live Aid.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.