Nightwish pokazuje swoją kolekcję biżuterii

Aleksandra Degórska
15.10.2015 18:11
Nightwish pokazuje swoją kolekcję biżuterii

Lubicie się wyróżniać i nosić ciekawą biżuterię, za którą stoi jakaś ważna idea? Świecidełka od Nightwish są w sam raz dla Was. Zobaczcie, jak prezentują się ozdoby od zespołu i wybierzcie coś dla siebie!

Wyjątkowa kolekcja biżuterii fińskiej firmy Kalevala Jewelry zatytułowana Evolution Series By Nightwish to dwa wisiorki oraz bransoletke wykonane z metali szlachetnych. Ozdoby swoim kształtem przypominają amonity, czyli wymarłe stworzenia morskie oraz spiralę DNA. Kolekcja miała nawiązywać do albumu „Endless Forms Most Beautiful” wyrażającego jedność wszystkich stworzeń na Ziemi.

Zobaczcie prezentację tej biżuterii:

Prezes firmy Riitta Huuhtanen spodziewa się dużego zainteresowania biżuterią:

Nightwish jest znanym i popularnym zespołem, zarówno w Finlandii, jak i za granicą. Niecierpliwie czekamy na to, jak fani oraz pozostali klienci przyjmą tę kolekcję.

Biżuterię można zakupić na stronie Kalevala Jewelry oraz na oficjalnej stronie Nightwish. Produkty będą również dostępne podczas europejskiej trasy koncertowej zespołu.

Zobaczcie, jak prezentuje się ta kolekcja:

Jeżeli jesteście fanami błyskotek z rockowym pazurem, na pewno spodobają się Wam sygnety Iron Maiden. Natomiast na nadchodzący Halloween proponujemy koszulki od Pantery albo maski od Slipknota. A może skusicie się na legginsy od Mastodona lub Behemotha? Wybór jest naprawdę duży!

Chcielibyście mieć biżuterię od Nightwish?

Biżuteria męska - ekskluzywna i elegancka

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.