Nightwish pokazuje swoje „Siły witalne”!

Magda Słomka
13.02.2015 15:54
Nightwish pokazuje swoje „Siły witalne”! Fot. materiały prasowe

„Élan” to kawałek, który ukaże się na nowej płycie zespołu Nightwish. Obejrzyjcie teledysk, który ją zapowiada!

Singiel zwiastujący całość, którym jest kompozycja „Élan”, ukazał się 13 lutego 2015 roku. Na singlu znajdują się cztery utwory: trzy wersje „Élan” (singlowa, pełna oraz alternatywna), a także piosenka, której nie będzie na nowej płycie: „Sagan”. Do „Élan” powstał także teledysk, którego reżyserem jest Ville Lipiäinen. Tuomas Holopainen komentuje:

Długo oczekiwany klip do „Élan” w końcu jest gotowy. Inspirowany niezliczonymi opowieściami o opuszczonych miejscach w Finlandii powstawał niemal rok i występują w nim znakomici fińscy aktorzy i aktorki.

Obejrzyjcie!

27 marca 2015 roku ukaże się nowy album Nightwish zatytułowany „Endless Forms Most Beautiful”. Będzie to ósmy studyjny krążek formacji, ale pierwszy na którym zaśpiewa nowa wokalistka Floor Jansen. Na płycie znajdzie się jedenaście kompozycji, a całość będzie dostępna w kilku formatach: CD, digibook, podwójny vinyl, earbook oraz w wersji elektronicznej. Sama muzyka dostępna będzie w trzech wersjach: podstawowej, instrumentalnej i orkiestrowej.

W tajemnicy zdradzimy Wam, że lider kapeli wyznał, iż gdyby zespół miałby wybierać piosenkę na singiel teraz, byłby to zupełnie inny kawałek... Więcej takich informacji znajdziecie w wywiadzie z Nightwish, który ukaże się na Antyradio.pl już w marcu!

Tracklista:

 1. Shudder Before The Beautiful
 2. Weak Fantasy
 3. Élan
 4. Yours Is An Empty Hope
 5. Our Decades In the Sun
 6. My Walden
 7. Endless Forms Most Beautiful
 8. Edema Ruh
 9. Alpenglow
 10. The Eyes Of Sharbat Gula
 11. The Greatest Show On Earth
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.