Nightwish z własną kolekcją biżuterii

Robert Skowronski
22.08.2015 17:09
Nightwish z własną kolekcją biżuterii Fot. Nightwish.com

Zespół Nightwish wypuścił własną serię biżuterii. Produkty powstały przy współpracy kapeli z firmą Kalevala. Jak wyglądają błyskotki?

Floor Jansen, obecna wokalistka grupy, od wiosny 2015 roku była twarzą reklamującą produkty Kalevala Jewelry. Teraz współpraca poszła o krok dalej, dzięki czemu powstała kolekcja biżuterii współtworzona przez Nightwish, nosi ona nazwę Evolution Series.

Producent kusi potencjalnych klientów wyjaśniając ideę stojącą za produktami:

Ta kolekcja celebruje życie pod każdą postacią i nieskończoność jego odmian.

Co się na nią składa? Dwa wisiorki (120 euro i 35 euro) oraz bransoletka (95 euro) - wszystkie wykonane ze srebra. Trafią one do sprzedaży w połowie października 2015 roku, jednak przedpremierowe zamówienia można składać już od sierpnia 2015 na stronie zespołu. Produkty dostępne też będą na europejskiej trasie Nightwish. Przekonajcie się, jak one wyglądają:

Prezes fińskiej firmy, Riitta Huuhtanen, cieszy się ze współpracy z zespołem, twierdząc, że to połączenie sił da Kalevala Jewelry międzynarodową rozpoznawalność, dzięki popularności kapeli. Równie podekscytowany jest klawiszowiec Nightwish, Tuomas Holopainen, który tłumaczy też genezę powstałej biżuterii:

Od początku zależało nam na tym, aby ta kolekcja była w pewien sposób związana z motywem z naszej ostatniej płyty. Przesłanie albumu wiąże się z nieskończonością odmian wszystkich żyjących stworzeń na planecie - jesteśmy jednością, stworzeni z tego samego DNA. To coś pięknego.

Krążek, o którym mówi muzyk, to „Endless Forms Most Beautiful” - pierwszy powstały po opuszczeniu grupy przez Anette Olzon - z którego pochodzi utwór „Shudder Before the Beautiful”.

Nosilibyście? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.