29.08.2018 17:34

Nikki Sixx i Tommy Lee razem w studiu. Czy jednak powstanie nowy materiał Motley Crue?

Muzycy Motley Crue coś kombinują w studio. Fani mają już swoje teorie na ten temat.

Muzycy Motley Crue razem w studiu
ASSOCIATED PRESS/East News

Wielbiciele Motley Crue zapewne już zacierają ręce, bo Nikki Sixx i Tommy Lee pojawili się pierwszy raz wspólnie po zakończeniu działalności przez zespół w 2015 roku. Pożegnalna trasa Motley Crue rozpoczęła się w lipcu 2014 roku i kapela zagrała ponad 164 koncertów na 5 kontynentach. Łatwo jednak się domyślić, że dla wielbicieli kapeli to jednak za mało.

Czy jednak Motley Crue wyda nowy materiał? A może Nikki Sixx i Tommy Lee planują jakiś nowy projekt? Wspólne foto muzyków pojawiło się na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku z opisem. Coś zatem się dzieje, chociaż jak na razie plany artystów są dla fanów zagadką.

Co więcej Tommy Lee również opublikował nagranie na swoim Instagramie z sali prób zapowiadając, że ma coś nowego dla swoich fanów.

W studiu pojawił się również producent Bob Rock, który odpowiedzialny jest za słynny album Motley Crue z 1989 roku pod tytułem „Dr Feelgood”.

Film biograficzny o Motley Crue

Co też szykują muzycy? Niektórzy fani spekulują, że artyści pracują nad muzyką do filmu biograficznego o MotleyCrüe, zatytułowanym „The Dirt”. W produkcji w rolę Tymmy'ego Lee wcieli się raper Machine Guna Kelly'ego. Douglas Booth wystąpi jako basista Nikki Sixx, zaś we frontmana Vince'a Neil'a wcieli się znany z serialu „The Punisher” Daniel Webber.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Motley Crue