16.12.2016 11:20

Nine Inch Nails sposobem na płaczące dziecko

Nie wiecie jak uspokoić szkraba? Puśćcie mu Nine Inch Nails, wujek Trent pomoże błyskawicznie!

Nine Inch Nails sposobem na płaczące dziecko
foto: kadr z wideo; Mike Gray / East News; Caryca Pejnta

Wychowanie dziecka powinno się zacząć od puszczania jemu dobrej muzyki, w końcu szkrab musi od najmłodszych lat wchłaniać dobre brzmienia. Oczywiście siłą rzeczy, gdy rodzice słuchają głośno muzyki to urwis, który jest wszystkiego ciekawy również interesuje się tymi dźwiękami.

W konsekwencji na tyle już przyzwyczaja się do konkretnego repertuaru, że gdy wpada w histerię i zaczyna płakać to tylko ulubiona piosenka może go uspokoić. I nie jest to wcale jakiś dziecięcy utwór na dobranoc tylko muzyka przeznaczona raczej dla starszych słuchaczy.

Przykładem jest ten maluch, któremu coś przeszkadza i zaczyna płakać. Wszystko diametralnie się zmienia, gdy do akcji wkracza Trent Reznor. Może nie jest to najweselszy facet na świecie, ale jakimś cudem jego przygnębiająca muzyka natychmiast powoduje radość u dzieciaka. Najwidoczniej utwór „Copy of A” z ostatniej płyty Nine Inch Nails „Hesitation Marks” ma jakieś ukryte właściwości.

Zapewne urwis ucieszy się, gdy Reznor w końcu opublikuje nowy materiał Nine Inch Nails. Jeszcze w grudniu 2015 roku lider zespołu zapowiedział następcę „Hesitation Marks”, który miał się ukazać w 2016. Powoli kończy się rok i Trent Reznor kazał fanom uzbroić się w cierpliwość, bo przecież ma jeszcze kilka tygodni.

W końcu okazało się, że Nine Inch Nails wyda nową EP-kę z 5 utworami zatytułowaną „Not The Actual Events”, która ukaże się 23 grudnia 2016 roku.

Tak wygląda okładka tego wydawnictwa:

foto: materiały prasowe

W międzyczasie Reznor wraz z Atticusem Rossem przygotował również dla NASA numer z okazji wejścia sondy Juno na orbitę Jowisza. Co więcej muzyk zaangażował się w stworzenie soundtracku do filmu „Before the Flood” Leonardo DiCaprio. Ale tak naprawdę wiadomo co najbardziej ucieszyłoby fanów twórczości Trenta Reznora...

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Nine Inch Nails