Nine Inch Nails wyda w tym tygodniu nową płytę?

Maciej Koprowicz
10.07.2017 15:25
Nine Inch Nails wyda w tym tygodniu nową płytę? Fot. Tom Donoghue/Polaris/East News

Fani Nine Inch Nails głowią się nad znaczeniem zagadkowego tweeta Trenta Reznora. Na podstawie wcześniejszych sugestii lidera zespołu można spodziewać się w tym tygodniu nowego wydawnictwa ikony industrialu.

Trent Reznor to bardzo tajemnicza postać i lubi kusić swoich fanów niedopowiedzeniami na temat swojej twórczości. W konsekwencji pojawienie się każdego nowego dzieła Nine Inch Nails jest dla jego miłośników zaskoczeniem. 7 lipca 2017 lider amerykańskiej grupy rocka industrialnego opublikował na swoim Twitterze bardzo zagadkowego i lakonicznego posta. Brzmiał on po prostu: „TEN TYDZIEŃ”.

Fani natychmiast skojarzyli go z wcześniejszą wypowiedzią artysty na temat jego nowej muzyki. Stwierdził on, że ostatnie jak dotąd dokonanie zespołu, EP „Not The Actual Events” z grudnia 2016 to dopiero część serii małych płytek. W czerwcu 2017 Reznor napisał w mailu do osób, które zamówiły w przedsprzedaży winylowe edycje płyt NIN:

Czy wiedzieliście, że ściśle tajna EP Nine Inch Nails będzie wydana przed pierwszymi koncertami, które damy tego lata?

Wiedzieliście, że „Not The Actual Events” była pierwszą częścią trylogii powiązanych EP-ek, które będą wydane w ciągu sześciu-ośmiu miesięcy?

Pierwszy koncert po przerwie Trent da ze swoją formacją 23 lipca 2017 w Los Angeles, czyli niemal dokładnie siedem miesięcy po premierze poprzedniej EP-ki. Zgodnie z tym, co napisał lider Nine Inch Nails, do tego czasu mamy prawo się spodziewać jej następcy.

Reznor słynie z niekonwencjonalnych sposobów na promowanie swojego zespołu i interakcje z fanami. „Not The Actual Events” rozesłał im w kopertach zawierających brudzący proszek. Niedawno zagrał z NIN w serialu „Twin Peaks”, gdzie wykonał piosenkę „She’s Gone Away”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.