19.09.2018 12:23

Nine Inch Nails zagrał pierwszy raz na żywo „The Perfect Drug”

Posłuchajcie, jak Nine Inch Nails wykonał kawałek „The Perfect Drug” z legendarnego filmu „Lost Highway”.

Nine Inch Nails zagrał pierwszy raz The Perfect Drug
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Stało się! Nine Inch Nails postanowił rozpieścić swoich fanów, którzy wybrali się na koncerty w ramach trasy Cold And Black And Infinite. Oczywiście to było do przewidzenia, że kapela Trenta Reznora zaprezentuje materiał z najnowszej EP-ki „Bad Witch”, która ukazała się 22 czerwca 2018. Minialbum jest ostatnią częścią trylogii - pierwszą EP-ką stała się „Not The Actual Events” z 2016 roku, następnie rok później pojawił się „Add Violence”.

Nine Inch Nails zagrał „The Perfect Drug” pierwszy raz na żywo

Na koncertach Nine Inch Nails postanowił zaprezentować chociażby cover Joy Division, jak również EP-kę „Broken” w całości i zagrać Happiness In Slavery pierwszy raz od 1995 roku. Natomiast 18 września 2018 roku Nine Inch Nails na koncercie w Morrison w stanie Colorado zagrał pierwszy raz na żywo utwór „The Perfect Drug”.

Kawałek powstał na potrzeby filmu Davida Lyncha „Lost Highway” z 1997. Posłuchajcie, jak numer zaprezentował się na żywo.

Najbliższy koncert Nine Inch Nails odbędzie się 19 września 2018 w Morrison stanie Colorado. Jak na razie Trent Reznor nie wybiera się na koncert w Polsce, ale liczymy na to, że jeszcze to ulegnie zmianie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Nine Inch Nails