26.06.2017 15:47

Nine Inch Nails zagrał w „Twin Peaks”

Każdy odcinek serialu kończy się sceną, w której widzimy muzyków występujących w barze. Tym razem na scenie pojawiła się kapela Trenta Reznora.

Nine Inch Nails zagrał w „Twin Peaks”
foto: kadr z wideo

Poznając pełną obsadę serialu „Twin Peaks” dowiedzieliśmy się, że w serialu wystąpi sporo muzyków, m.in. Trent Reznor czy Eddie Vedder. W końcu 25 czerwca 2017 roku pojawił się kolejny odcinek, w którym na scenie baru Bang Bang zobaczyliśmy Nine Inch Nails.

Kapela wykonała numer „She’s Gone Away”, który pochodzi z najnowszej EP-ki zatytułowanej „Not the Actual Events”. Na perkusji zaprezentował się Joey Castillo, natomiast w chórku pojawiła się żona Reznora, Mariqueen Maandig, znana z projektu How to Destroy Angels. Nie zabrakło też Atticusa Rossa.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten fragment:

Wcześniej w serialowym barze wystąpili tacy artyści, jak Chromatics, Sharon Van Etten czy Au Revoir Simone. Trent Reznor już nieraz współpracował z reżyserem Davidem Lynchem, bowiem współtworzył on soundtrack do filmu „Zagubiona autostrada”. Natomiast w 2013 roku reżyser stworzył teledysk do utworu Nine Inch Nails zatytułowanego „Came Back Haunted”.

Mało Wam Nine Nails Nails? Zespół ogłosił, że wyda kolejną EP-kę jeszcze latem 2017. Co więcej trzecia ukaże się pod koniec 2017 roku. Żyć nie umierać.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Nine Inch Nails Twin Peaks