10.05.2018 17:10

Nine Inch Nails zdradził datę premiery i tytuł nowej EP-ki

Zespół Trenta Reznora nareszcie zdradził szczegóły nadchodzącego wydawnictwa. Nowa EP-ka Nine Inch Nails pojawi się już niedługo!

Trent Reznor z Nine Inch Nails
foto: ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News

Nine Inch Nails nie lubi nudy i postanowił zamiast studyjnego albumu, który miałby być następcą „Hesitation Marks” z 2013 roku, wpadł na pomysł, by zaprezentować trylogię składającą się z EP-ek.

Pierwszy minialbum „Not The Actual Events” ukazał się w grudniu 2016, a kawałek „She’s Gone Away” został wykonany przez zespół w jednym z odcinków „Twin Peaks”. Natomiast drugi minialbum zatytułowany „Add Violence” został opublikowany 21 lipca 2017. Pierwszym kawałkiem udostępnionym z tego wydawnictwa był numer „Less Than”, następnie poznaliśmy „This Isn’t The Place”.

Jeszcze na początku 2018 roku Trent Reznor zdradził, że kolejna EP-ka pojawi się przed festiwalowymi występami, czyli w czerwcu 2018.

Nowa EP-ka od Nine Inch Nails

W końcu poznaliśmy szczegóły dotyczące tego minialbumu. „Bad Witch”, bo tak będzie się nazywać to wydawnictwo, ukaże się 22 czerwca 2018. Sprawdźcie, jakie piosenki trafią na EP-kę.

Nine Inch Nails „Bad Witch” - Tracklista:

  1. Shit Mirror
  2. Ahead of Ourselves
  3. Play the Goddamned Part
  4. God Break Down the Door
  5. I’m Not From This World
  6. Over and Out

Tak natomiast prezentuje się okładka:

Nine Inch Nails - Bad Witch

Trasa koncertowa Nine Inch Nails

Zespół ogłosił również jesienną trasę koncertową „Cold and Black and Infinite” w Stanach Zjednoczonych z The Jesus and Mary Chain w roli supportu. Latem Nine Inch Nails zagra na festiwalach w Europie, w tym m.in. Meltdown, Roskilde, Rock Wechter, Montreux Jazz czy NOS Alive.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Nine Inch Nails