14.09.2015 14:08

„Niskie ceny” Eweliny Lisowskiej w wersji metalowej

Ewelina Lisowska została „zmiażdżona” przez zespół M.O.R.O.N. z Kobyłki. Utwór ze znienawidzonej przez wielu reklamy zyskał metalowy odpowiednik.

„Niskie ceny” Eweliny Lisowskiej w wersji metalowej
foto: kadr z wideo

„Włączamy niskie ceny” – ten cytat z reklamy śnił się po nocach niejednej osobie przez parę ładnych miesięcy. Wszystko za sprawą utworu Eweliny Lisowskiej zatytułowanego „W stronę słońca”. To właśnie ten kawałek został przerobiony w celach komercyjnych i wbijał się w czaszkę osób, które mimowolnie miały jakąkolwiek styczność z telewizją czy radiem. Wiedzieliście w ogóle, że jego tytuł brzmi właśnie tak?

Metalowcy z zespołu M.O.R.O.N. postanowili wykorzystać to, że w Polsce pozostało już chyba tylko niewielkie grono szczęśliwców, którzy nie mają pojęcia o co chodzi i zmodyfikował utwór na własny sposób.

Posłuchajcie, jak muzycy „włączyli niskie ceny” w metalowy sposób!

Trzeba przyznać, że takie posunięcie to dobry ruch pod względem promocyjnym i gwarancja, że słuchacze żywo zareagują na to, co zaserwuje im kapela... W końcu nie od dziś wiadomo, że publiczność reaguje najlepiej na te kawałki, które już dobrze zna. A tego numeru w pewnym momencie nie znać po prostu się nie dało...

Podoba Wam się pomysł na taki cover?

Magda Słomka
Tagi: Duperele