"No Surrender" Judas Priest w wykonaniu polskiej gitarzystki [WIDEO]

29.08.2019 15:46
"No Surrender" Judas Priest w wykonaniu polskiej gitarzystki [WIDEO] Fot. kadr z wideo "Judas Priest - No surrender cover / Ada Kaczanowska"

Posłuchajcie, jak polska gitarzystka Ada Kaczanowska zagrała cover "No Surrender" grupy Judas Priest.

Ada Kaczanowska to polska artystka, która od 3 lat publikuje na swoim kanale na YouTubie covery utworów najsłynniejszych metalowych kapel. Ma już na swoim koncie covery legend takich jak Mastodon, Metallica, czy Iron Maiden. Tym razem wzięła na warsztat utwór "No Surrender" grupy Judas Priest.

"No Surrender" w wykonaniu polskiej gitarzystki

Po dwumiesięcznej przerwie Ada Kaczanowska powróciła z kolejnym coverem. Wybór ponownie padł na utwór zespołu Judas Priest. Ponownie, bowiem gitarzystka podzieliła się wcześniej ze światem swoją interpretacją "The Hellion/Electric eye". Jak brzmi "No Surrender" w jej wykonaniu? Zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Jeśli lubicie covery, na naszej stronie w zakładce Muzyka znajdziecie dużo artykułów poruszających ich tematykę. Znajdziecie tam między innymi teksty o najgorszym coverze "Enjoy the Silence" Depeche Mode, rosyjskim coverze "Stairway to Heaven" na bałałajce, polskim coverze "Zombie" The Cranberries oraz youtuberze, który wykonał cover Lamb of God strzelając z karabinu.  

Zobacz też: 15 coverów popularniejszych od oryginałów

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.