25.08.2015 12:56

„Noce Szatana” w nowej wersji!

Kat & Roman Kostrzewski już 11 września 2015 roku wyda album „666” nagrany na nowo. Posłuchajcie pierwszego utworu zapowiadającego płytę!

„Noce Szatana” w nowej wersji!
foto: REPORTER / East News

Zespół w połowie sierpnia 2015 roku zapowiedział, że polska wersja krążka „Metal and Hell” zatytułowana „666” otrzyma od kapeli świeższe brzmienie. Kat & Roman Kostrzewski weszli do studia, by nagrać ją na nowo.

Z pierwszymi efektami tej pracy możecie zapoznać się poniżej. Posłuchajcie kawałka „Noce Szatana” w wersji 2015!

Roman Kostrzewski bardzo dobrze wspomina sesję nagraniową nowej-starej płyty...

"

Raven Studio w Skrzyszowie umożliwiało nagranie na „setkę” podstawy instrumentalnej, a więc bębnów, basu i gitar. W przerwach od nagrań, w tych samych warunkach brzmieniowych, rejestrowaliśmy ślady wokali i solówek. W ciągu niespełna sześciu dni mieliśmy nagraną całość. Dzięki temu uniknęliśmy nakładek i wielu dni spędzonych w studiu, a jednocześnie zachowaliśmy żywy charakter wykonania, który łatwo utracić przy wielodniowych sesjach. "

Album znajdzie się na półkach sklepowych 11 września 2015 roku i będzie dostępny jako CD oraz LP, a każdy nośnik będzie zdobiła inna oprawa graficzna.

Na tej stronie internetowej możecie już kupić CD, LP oraz specjalną edycję krążka wraz z koszulką w wersji pre-order. 

Tracklista:

  1. Metal i Piekło
  2. Diabelski Dom cz. I
  3. Morderca
  4. Masz Mnie Wampirze
  5. Czas Zemsty
  6. Noce Szatana
  7. Diabelski Dom cz. III
  8. Wyrocznia
  9. 666
  10. Czarne Zastępy

Zmiany w zespole!

Na oficjalnej stronie zespołu Kat & Roman Kostrzewski ukazała się informacja dotycząca zmian osobowych w składzie kapeli. Modyfikacja dotyczy stanowiska gitarzysty...

"

Miejsce sceniczne, które przez wiele lat wypełniał dźwiękiem Piotrek Radecki, zajmie Jacek Hiro. Dziękujemy Piotrowi za wspólne chwile oraz dźwięki na płytach i podczas wielu wspaniałych występów. Mamy nadzieję, że rozstanie nie przeszkodzi w realizacji wspólnych projektów artystycznych. "

Nowemu muzykowi na pokładzie Kata życzymy powodzenia!

Magda Słomka
Tagi: Rock News Kat & Roman Kostrzewski