14.11.2016 11:10

Nocna premiera „Hardwired... To Self-Destruct” w Warszawie i Katowicach

Odliczacie dni do premiery nowej płyty thrashmetalowej legendy? Jeśli tak, to to wydarzenie jest w sam raz dla Was.

Nocna premiera „Hardwired... To Self-Destruct” w Warszawie i Katowicach
foto: kadr z wideo

Po długim oczekiwaniu w końcu światło dzienne ujrzy najnowsze studyjne dzieło Metalliki zatytułowane „Hardwired... To Self-Destruct”. Dotychczas poznaliśmy takie kawałki, jak „Hardwired”, „Moth into Flame oraz „Atlas, Rise!”, zaś całość będzie dostępna na sklepowych półkach 18 listopada 2016.

Jeśli już nie możecie się doczekać premiery tego krążka to możecie wziąć udział w specjalnym evencie w Empik Junior w Warszawie oraz Empik Silesia City Center w Katowicach. W nocy z 17 na 18 listopada 2016 roku w tych właśnie salonach odbędą się specjalne wydarzenia.

Impreza startuje o 23:00, zaś już od północy ruszy sprzedaż albumu „Hardwired… To Self – Destruct”. Oprócz przedpremierowego odsłuchu płyty odbędzie się projekcja koncertów Metalliki na dużym ekranie. Organizatorzy przewidzieli również konkursy i quizy z wiedzy o grupie, a na zwycięzców czekają unikatowe nagrody dostępne wyłącznie podczas eventu.

Podczas warszawskiego eventu, który poprowadzi Makak, zagra zespół Alcoholica. W czasie występu będzie można usłyszeć zarówno utwory ze wszystkich płyt zespołu, łącznie z najnowszą. Na pewno nie zabraknie też ciekawych gości:

Katowickie wydarzenie poprowadzi natomiast Kasprol:

Metallica ma obecnie sporo na głowie w związku z promowaniem najnowszego krążka. Nie dość, że zamierza stworzyć do każdego numeru z nowego wydawnictwa klip to gra szereg koncertów.

Zobaczcie, w jakiej formie jest zespół:

Czy formacja wystąpi również w Polsce? Chodzą plotki, że Metallica zagra na otwarciu Stadionu Śląskiego, ale jak na razie nie podano, jaki artysta pojawi się jako gwiazda na tym wydarzeniu. Miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na polski koncert kapeli tak długo jak na studyjny krążek.

Wybierzecie się na event w Warszawie lub Katowicach związany z premierą „Hardwired… To Self – Destruct”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Metallica