17.02.2017 14:03

Nocna premiera „Spirit” Depeche Mode w Warszawie

16 marca 2017 fani zespołu będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu specjalnie przygotowanym z okazji ukazania się nowej płyty Brytyjczyków.

Nocna premiera „Spirit” Depeche Mode w Warszawie
foto: Bruno Marzi / Splash News / East News

Odliczacie dni do premiery nowej płyty Depeche Mode? Po 4 latach od wydania ostatniej studyjnej płyty nadszedł czas na „Spirit”. Longplay ukaże się 17 marca 2017 roku, a na pierwszy singiel wybrano numer „Where's the Revolution”, do którego powstał klip w reżyserii Antona Corbijna.

Specjalnie z okazji ukazania się „Spirit” odbędzie się specjalny event dla depeszowców. 16 marca 2017 roku w warszawskim barStudio będzie mieć miejsce oficjalna premiera płyty. Na wszystkich gości czeka mnóstwo atrakcji związanych z zespołem.

Tylko tego wieczoru uczestnicy imprezy będą mogli odsłuchać nową płytę zespołu na chwilę przed jej oficjalną premierą, a o północy zakupić pierwsze dostępne w Europie egzemplarze krążka we wszystkich edycjach wraz z zestawem unikalnych gadżetów dodawanym do każdej zakupionej płyty.

Co więcej planowane są także konkursy, w których do wygrania będzie spotkanie z kapelą przed koncertem na Stadionie Narodowym 21 lipca 2017, foto-budka z zespołem i elementami z teledysku „Where’s the Revolution”, a także impreza przy starszych i najnowszych utworach zespołu granych przez DJów: Kanaritz, Devotee, ADHD. 

Impreza wystartuje o 21:30, wstęp jest wolny, przy czym ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli jesteście zainteresowani tym eventem, to możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

Redakcja Antyradio.pl już przesłuchała „Spirit” i niebawem ukaże się recenzja najnowszego wydawnictwa zespołu:

Czekacie na nową płytę od Depeche Mode?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Depeche Mode