Nocny Kochanek: To, co się działo na Woodstocku było mistrzostwem świata

Aleksandra Degórska
05.09.2017 17:02
Nocny Kochanek: To, co się działo na Woodstocku było mistrzostwem świata Fot. Antyradio.pl

Krzysiek Sokołowski oraz Arek Majstrak opowiedzieli o występie na festiwalu, jak również zdradzili, co robią ze stanikami, które fanki rzucają im na scenę.

Na 23. Przystanku Woodstock zagrały takie kapele, jak m.in. Nothing But Thieves, Łąki Łan, Oddział Zamknięty, House of Pain czy Trivium. Natomiast Nocny Kochanek pojawił się 5 sierpnia 2017 roku na festiwalu dzięki swoim fanom, bowiem wygrał eliminacje do Przystanku Woodstock. Groteskowe show z przymrużeniem oka przypadło do gustu wielu fanom heavy metalu. Zespół jest koncertową petardą, nic zatem dziwnego, że na występie w ramach festiwalu pojawiło się mnóstwo fanów, którzy bawili się na całego.

Na obecnych koncertach w ramach Zdrajcy Metalu 2017/2018 zespół promuje materiał z drugiego krążka zatytułowanego „Zdrajcy Metalu”, który ujrzał światło dzienne 13 stycznia 2017 roku. Na Przystanku Woodstock usłyszeliśmy m.in. utwór „Dziabnięty”.

Patrząc na reakcję fanów na koncercie można łatwo wywnioskować, że publiczność była zachwycona show Nocnego Kochanka. Jak jednak występ oceniają muzycy? Co robią ze stanikami, które fanki rzucają im na scenę? Tego wszystkiego dowiecie się w wywiadzie, który udzielili muzycy specjalnie dla portalu Antyradio.pl.

W kolejnej części wywiadu Krzysiek Sokołowski i Arek Cieśla opowiedzą, jak doszło do tego, że na scenie podczas 23. Przystanku Woodstock pojawił się otyły Deadpool i czy muzycy przygotowują się specjalnie do dużej trasy koncertowej obejmującej koncerty w Polsce oraz za granicą.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.