27.10.2017 13:43

Nocny Kochanek wyda koncertówkę z 23. Przystanku Woodstock

Występ odbył się 5 sierpnia 2017 roku i to, co działo się na tym koncercie przeszło oczekiwania samych muzyków.

Nocny Kochanek wyda koncertówkę z 23. Przystanku Woodstock
foto: Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

W listopadzie 2017 odbędzie się premiera płyty CD i DVD z koncertu Nocnego Kochanka zarejestrowanego podczas 23. Przystanku Woodstock. Od 16 listopada 2017 możecie jej szukać w sklepie internetowym Siemashop i w dobrych sklepach muzycznych.

Nocny Kochanek jest laureatem Eliminacji do Przystanku Woodstock, które odbywają się przed Festiwalem, aby promować młode talenty i dać możliwość wystąpienia na jednej z największych scen w Europie. Koncert Nocnego Kochanka rozpoczynał 3. dzień Festiwalu. Pomimo wczesnej pory oraz debiutu na tak dużej scenie, publiczność sprawiała wrażenie nie mieć końca. Wszyscy bez najmniejszego zająknięcia zaśpiewali razem z zespołem każdy kawałek w takt metalowego brzmienia gitar.

Zobaczcie, jak było na koncercie w ramach 23. Przystanku Woodstock:

Nocny Kochanek to zespół założony w 2012 roku w Warszawie. Muzykę wykonywaną można określić jako tradycyjny heavy metal typowy dla zespołów takich jak Iron Maiden czy Judas Priest. Oprócz wpadających w ucho gitarowych riffów, warto zwrócić uwagę na żartobliwe teksty, które razem tworzą charakterystyczną dla zespołu całość.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Nocny Kochanek