25.09.2020 09:33

Nocny Kochanek wydał nową płytę. Można posłuchać jej za darmo w serwisach streamingowych

W sieci pojawiła się już najnowsza płyta Nocnego Kochanka. Akustyczne utwory można od dnia premiery posłuchać za darmo w serwisach streamingowych.

Nocny Kochanek
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Muzyków Nocnego Kochanka, podobnie jak całą branżę, kilka miesięcy temu dopadł koncertowy przestój. Grupa od początku istnienia stawia przede wszystkim na granie na żywo, czego dowodem może być chociażby ich ostatnia trasa, podczas której zagrali aż 100 koncertów. Artyści po tak intensywnym czasie sami postanowili narzucić sobie kilka tygodni urlopu, niestety przez pandemię nieco się wydłużył.

 Nocny Kochanek udostępnił nową płytę za darmo w sieci

Jednak jak to mówią: "nie ma tego złego...". Podczas miesięcy izolacji Nocny Kochanek nie zrezygnował z grania, jednak zespół robił to w domowym zaciszu. Formacja poproszona przez Jurka Owsiaka o uczestnictwo w jednym z odcinków Domowej Orkiestry, skomponowała nową wersję kompozycji "Andżeju". Ze względu na okoliczności utwór powstał w wersji akustycznej i spodobał się Zdrajcom Metalu na tyle, że postanowili zagrać mini koncert online w podobnym klimacie.

Nocny Kochanek
Nocny Kochanek
Przeczytaj także Nocny Kochanek rusza w jesienną trasę. Zespół znalazł sposób na koncertowanie w czasie pandemii

Fani zachwycili się nowymi aranżacjami znanych przebojów swoich ulubieńców, co przekonało Nocnego Kochanka do wydania materiału na płycie. "Nocny Kochanek Alkustycznie" właśnie dziś doczekał się swojej premiery.

Zespół zgodnie z tradycją już o północy opublikował cały krążek w serwisach streamingowych. Nowych wersji znanych kompozycji Nocnego Kochanka możecie posłuchać za pośrednictwem YouTube'a, Spotify, Apple Music, iTunes Store, Deezera, Napstera, Anghami czy Tidala.

Nocny Kochanek - koncerty

Muzycy mimo niepewnych dla artystów czasów, postanowili nie rezygnować z jesiennej trasy koncertowej. Aby uniknąć odwoływania danych występów oraz oszczędzić fanom zamieszania z oddawaniem biletów, grupa będzie ogłaszać kolejne koncerty jedynie z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Najbliższe występy Zdrajców Metalu w ramach Trasy Powitalnej to:

  • 26.09 - Bielsko-Biała - Rudeboy
  • 27.09 - Gomunice - Bogart
  • 3.10 - Koszalin - G38
  • 4.10 - Szczecin - GOKSiR Przecław
  • 8.10 - Ostrów Wielkopolski - Stara Przepompownia
  • 9.10 - Zabrze - CK Wiatrak
Nocny Kochanek
Nocny Kochanek
Przeczytaj także Muzycy z Vadera, Nocnego Kochanka, Turbo w coverze Iron Maiden. Pomysłodawca opowiedział nam o projekcie [WIDEO]
Tagi: Rock News Nocny Kochanek