Noel Gallagher: Gdyby Axl i Slash byli tak dobrzy jak ja, nie potrzebowaliby reaktywacji Guns N' Roses

Aleksandra Degórska
27.12.2017 22:41
Noel Gallagher: Gdyby Axl i Slash byli tak dobrzy jak ja, nie potrzebowaliby reaktywacji Guns N' Roses Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News; Caryca Pejnta

Jak już Noel coś powie, to nie wiadomo jak to skomentować. Ten muzyk nie wie co to pokora.

Temat reaktywacji Oasis powraca jak bumerang - będzie, czy nie będzie, oto jest pytanie. Bracia często się sprzeczali, w końcu miarka się przebrała i Noel postanowił w 2009 roku odejść z kapeli. 

Na Święta 2017 jednak panowie się pogodzili, co spowodowało, że oczywiście fani mocno się zainteresowali sytuacją. Jednak kolejne słowa Noela świadczą o tym, że raczej nie ma co czekać na ponowne pojawienie się Oasis na scenie. Przy okazji muzyk skrytykował Guns N' Roses.

Dlaczego? Reaktywacja Guns N' Roses opłaciła się muzykom, bo trasa koncertowa Not In This Lifetime to jeden wielki komercyjny sukces, nic więc dziwnego, że kapela ponownie zagra w Polsce 9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 

Noel Gallagher jednak uważa, że Oasis mu nie potrzebny, bo nie musi reaktywować zespołu, żeby zarabiać krocie: 

Gdyby Axl Rose, czy Slash, czy ktoś z tych kolesi byliby tak dobrzy jak ja, to nie potrzebowaliby pieprzonej reaktywacji Guns N' Roses.

Odpowiedz w stylu Noela, prawda? Muzyk wyjaśnił dlaczego tak właśnie uważa:

Podbiłem świat, mam wystarczająco dużo pieniędzy. W zasadzie mam ich za dużo. Chcesz trochę? Wyślę ci trochę. Ile chcesz? Nie potrzebuję więcej chwały, nie muszę być rockmanem wypełniającym stadiony, robiłem to, gdy miałem 20, 30 oraz 40 lat i byłem w tym dobry. Nie chcę być gwiazdą zbierającą stadiony w wieku 50, uważam, że to niegodne. 

Jest swego rodzaju w tym logika, chociaż Noel wyjaśnia swoje postanowienie bardzo łopatologicznie. To kto chciałby trochę kasy od Noela? :) 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.