Noel Gallagher: Chciałbym stworzyć petycję, żeby Foo Fighters się rozpadł

30.08.2019 10:50
Noel Gallagher: Chciałbym stworzyć petycję, żeby Foo Fighters się rozpadł Fot. . Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Noel Gallagher jest znany nie tylko ze swojej kariery w zespole Oasis, ale także ze swojej bezpośredniości i szczerości.

Noel Gallagher jest utalentowanym gitarzystą i tekściarzem. To on był odpowiedzialny za pisanie tekstów piosenek dla Oasis. Muzyk obecnie skupia się na karierze solowej i występuje pod szyldem Noel Gallagher’s High Flying Birds. Warto również dodać, że artysta ma na pieńku ze swoim bratem, Liamem. Obaj wchodzili w skład zespołu Oasis. Jednak kapela rozpadła się w 2009 roku. Wtedy Noel mówił, że nie jest w stanie pracować ze swoim bratem.

Noel Gallagher chce rozpadu Foo Fighters

Jednak większość fanów Oasis marzy o tym, żeby ponownie zobaczyć zespół na żywo. Okazuje się, że muzycy Foo Fighters również chcieliby tego doświadczyć. Podczas festiwalu Reading Dave Grohl wyznał, że chciałby być świadkiem takiego reunionu. Perkusista kapeli zaproponował fanom stworzenie petycji, żeby zespół Oasis wrócił na scenę. Ten pomysł nie spodobał się jednak Noelowi. Kiedy artysta dowiedział się, co powiedzieli muzycy Foo Fighters, tak to skomentował:

Czy są tu jacyś fani Oasis? Czy ktokolwiek podpisze petycję, którą wymyślił Dave Grohl, żeby zobaczyć nas znowu na scenie? Chciałbym stworzyć petycję, żeby Foo Fighters się rozpadli!

Przeczytaj także

Te słowa zostały wypowiedziane 29 sierpnia 2019 roku podczas koncertu Noela z zespołem High Flying Birds w San Diego. Gallagher obecnie szykuje się do wydania swojego nowego albumu, który ujrzy światło dzienne 27 września 2019 roku.

Zobacz także: Noel Gallagher: Ludzie zaczęli mnie nazywać nazistą

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.