20.08.2019 09:56

Noel Gallagher cofa się do szalonych lat 70. w klipie do "This Is The Place"

Jeden z braci Gallagher udostępnił 19 sierpnia wideo do singla "This Is The Place", który nagrał z zespołem High Flying Birds. Zobaczcie pokręcony klip Noela Gallaghera.

Noel Gallagher w klipie do This Is The Place
foto: kadr z wideo "Noel Gallagher's High Flying Birds - This Is The Place"/youtube.com

Klip do utworu "This Is The Place" został wyreżyserowany przez Dana Cadana oraz Jonathana Mowatta i pojawił się w sieci 19 sierpnia 2019 roku, dokładnie dwa tygodnie po debiucie singla w wersji audio. Jest to utwór tytułowy nadchodzącej EP-ki Noela Gallaghera i High Flying Birds, która ma trafić do sprzedaży 27 września 2019 roku.

Noel Gallagher prezentuje klip do nowego utworu

Zespół wykonuje zaraźliwy i wpadający do ucha singiel na green screenie. Za High Flying Birds widzimy wybuchy, fajerwerki, kolorowe światła, a samo wideo jest nieostre i rozmazane, przez co wygląda jakby było nagrane w latach 70. Na pierwszy rzut oka przypomina nawet wideo do "Paranoid" Black Sabbath. Kto wie, może starszy z braci Gallagher zainspirował się właśnie twórczością Ozzy'ego i spółki? 

Noel Gallagher
Noel Gallagher
Przeczytaj także Noel Gallagher: Ludzie zaczęli mnie nazywać nazistą

Zobaczcie klip do "This Is The Place" Noela Gallaghera i High Flying Birds:

Na nowej EP-ce Noela Gallaghera pojawią się również utwory "A Dream Is All I Need To Get By" oraz "Evil Flower". Oprócz tego, wydawnictwo będzie zawierało jeszcze dwa remiksy - Dense & Pika przerobią "This Is The Place", a "Evil Flower" doczeka się wersji "Reflex Revision". Tak jak wspomnieliśmy, "This Is The Place EP" zadebiutuje 27 września 2019 roku. 

Zobacz także: Noel Gallagher nazywa Liama "grubasem w wiatrówce" i obiecuje, że nigdy nie wystąpi z Oasis

Tagi: Rock News Oasis Noel Gallagher