Noel Gallagher cofa się do szalonych lat 70. w klipie do "This Is The Place"

20.08.2019 09:56
Noel Gallagher cofa się do szalonych lat 70. w klipie do "This Is The Place" Fot. kadr z wideo "Noel Gallagher's High Flying Birds - This Is The Place"/youtube.com

Jeden z braci Gallagher udostępnił 19 sierpnia wideo do singla "This Is The Place", który nagrał z zespołem High Flying Birds. Zobaczcie pokręcony klip Noela Gallaghera.

Klip do utworu "This Is The Place" został wyreżyserowany przez Dana Cadana oraz Jonathana Mowatta i pojawił się w sieci 19 sierpnia 2019 roku, dokładnie dwa tygodnie po debiucie singla w wersji audio. Jest to utwór tytułowy nadchodzącej EP-ki Noela Gallaghera i High Flying Birds, która ma trafić do sprzedaży 27 września 2019 roku.

Noel Gallagher prezentuje klip do nowego utworu

Zespół wykonuje zaraźliwy i wpadający do ucha singiel na green screenie. Za High Flying Birds widzimy wybuchy, fajerwerki, kolorowe światła, a samo wideo jest nieostre i rozmazane, przez co wygląda jakby było nagrane w latach 70. Na pierwszy rzut oka przypomina nawet wideo do "Paranoid" Black Sabbath. Kto wie, może starszy z braci Gallagher zainspirował się właśnie twórczością Ozzy'ego i spółki? 

Przeczytaj także

Zobaczcie klip do "This Is The Place" Noela Gallaghera i High Flying Birds:

Na nowej EP-ce Noela Gallaghera pojawią się również utwory "A Dream Is All I Need To Get By" oraz "Evil Flower". Oprócz tego, wydawnictwo będzie zawierało jeszcze dwa remiksy - Dense & Pika przerobią "This Is The Place", a "Evil Flower" doczeka się wersji "Reflex Revision". Tak jak wspomnieliśmy, "This Is The Place EP" zadebiutuje 27 września 2019 roku. 

Zobacz także: Noel Gallagher nazywa Liama "grubasem w wiatrówce" i obiecuje, że nigdy nie wystąpi z Oasis

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.